fbpx

Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Adventní průvodce vánočními dárky

 

Vánoční ozdoba ve tvaru hvězdy.

Poslední listopadová neděle už zažehla první svíčky na adventních věncích, a to znamená, že Vánoce jsou opravdu na dosah. Máte rozmyšleno, co Ježíšek nadělí vašim blízkým? Pokud stále trochu tápete nebo potřebujete ještě trošku vánoční inspirace, prohlédněte si naše tipy! 

 

Dárky pro ženy, které milují šperky

Ať už se jedná o partnerku, maminku nebo třeba dospělou dceru, prvním naším tipem je určitě návštěva klenotnictví, ve kterém najdete vše, co se třpytí a blýská! Málokterá žena odolá krásnému šperku a ty nejmenší krabičky dokážou často pod stromečkem udělat tu největší radost.

Kromě náušnic, řetízků, prstýnků nebo originálních náramků nezapomeňte ani na hodinky, které mohou být elegantním dárkem pro každou slečnu, dívku či paní.

Dámské hodinky jsou skvělým dárkem.

Šperky u nás můžete vybírat například ve Zlatnictví Niki, Apart nebo v prodejně Klenoty Aurum.

Co darovat kamarádce nebo kolegyni?

Báječné ženy kolem nás – to jsou kamarádky, kolegyně nebo třeba sestry a sestřenice, se kterými máme blízký vztah. Vybírat pro ně dárečky je radost, protože jsme často naladěny na stejnou notu. Nejlepší přítelkyni navíc potěší i maličkost, protože je zkrátka od vás.

Mezi drobnější dárky tak může patřit svíčka s oblíbenou vůní, sklenička na víno nebo hrneček, který skrývá kvetoucí překvapení. Věříme, že mnoho radosti udělá i voňavá kosmetika v podobě krásného mýdla!

Hand made glycerinová mýdla s přírodní esencí.

Přijďte se inspirovat do prodejny Albi nebo Orion.

Hospodyňku potěší pod stromečkem designové kousky

Pokud o vaší mamince, babičce nebo jiné ženě víte, že se ráda točí v kuchyni a svoji domácnost miluje nadevše, poraďte se s ní, zda by se jí nehodil kvalitní kávovar, mixér nebo praktický úklidový pomocník.

Značkové zboží tohoto typu nepatří mezi nejlevnější, a proto nedoporučujeme ho kupovat jen tak naslepo. Pokud ale víte, že po něm srdce obdarovávané touží, máte vyhráno. Kuchyňské spotřebiče nebo jiná elektronika jsou rozhodně smysluplným dárkem.

S výběrem vám pomohu v prodejně ETA.

Muži mají styl – nejen o Vánocích

Co si budeme povídat, vybírat dárky pro muže může být někdy pěkný oříšek. Někteří nám tvrdí, že všechno mají a nic nepotřebují, jiní by si vše nejraději vybrali sami a o překvapení zase tolik nestojí. Ne všichni jsou samozřejmě stejní, ale pokud zrovna takového máte ve svém okolí, není co závidět.

Ideálním dárkem proto mohou být spíše než předměty různé poukazy na služby nebo nákup v oblíbeném obchodě. Dárkové vouchery dnes vystavuje většina prodejen a vy tak nemůžete sáhnout vedle. Nechte o své muže pečovat v barber shopu, sauně nebo na masáži. Oblečení potom můžete vybrat spolu a udělat si příjemný nákupní den.

Dárkový poukaz do barber shopu je skvělý vánoční dárek pro každého muže.

Darujte mužům radost z výběru v prodejnách European Brands, Timeout nebo Lee Cooper.

Dárky pro děti: Poraďte se s Ježíškem!

Vánoce jsou především časem rozzářených dětských očí. Malé děti poctivě sepisují svá přání Ježíškovi a často tak dospělým ulehčí výběr z velkého množství hraček. Mezi oblíbenými dárky pro děti najdeme stálice, jako je třeba lego, panenky s kočárkem, postavičky z oblíbených seriálů nebo kreativní hry.

Teenageři si už možná budou chtít vybírat s vámi, a proto si užívejte chvilek, kdy můžete udělat překvápko těm nejmenším. Pokud váháte s výběrem, nechte si doporučit bestsellery v prodejně Pompo, Albi nebo Luxor – najdete zde vše, po čem jen děti touží.

 

Něco voňavého, hřejivého a dobrého

Na úplný závěr našeho dárkového průvodce jsme si nechali několik tipů, které nikdy nezklamou. Patří mezi ně:

  • Parfém nebo toaletní voda,
  • hřejivé doplňky pro ženy,
  • knížky nebo kuchařky pro gurmány,
  • maličkosti pro radost.

Darujte je v nápaditém balení a s láskou, a uvidíte, že pro vaše nejmilejší to budou top dárky večera.

Přejeme vám krásné Vánoce!

Parfémy pro ženy