fbpx

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Interaktivní mapa centra

Dárkový průvodce: Čím potěšit tatínka?

Nakupování dárků pro muže patří mezi ty nejtěžší disciplíny, a pokud se navíc jedná o tatínky nebo dědečky, platí to dvojnásob. Lámete si hlavu, čím své blízké na Štědrý den potěšíte? Třeba vám pomůže několik následujících tipů, které můžete využít jako inspiraci. Vybrali jsme ty nejoblíbenější dárky nejen pro tatínky. 

Elegantní doplňky pro stylového muže

I muži se rádi hezky oblékají, proto se nebojte zapátrat v obchodech s módou. Do nákupu oblečení se ale pusťte pouze v případě, že umíte perfektně odhadnout tátovu velikost a styl. Některé obchody nabízí před Vánoci prodlouženou dobu na vrácení zboží, což se určitě hodí v případě, že by některý kousek dokonale nesedl. 

Pokud si na nákup oblečení netroufáte, zaměřte se na pánské doplňky. S jistotou uděláte radost kvalitním koženým páskem, praktickou peněženkou nebo slušivou čepicí. Chcete-li do dárku investovat trochu vyšší částku, nabízí se hodinky, které muži doslova milují. Jedná se o jeden z mála doplňků, na kterých si opravdu zakládají. Velký výběr pánských hodinek najdete v prodejně Klenoty Aurum nebo ve zlatnictví APART

Podpořte tátův oblíbený koníček

Někteří si rádi o víkendech zajedou na ryby, jiní patří mezi skalní fotbalové fanoušky, nebo s nadšením provozují různé sporty. Každý táta je jiný a pokud máte ponětí o jeho oblíbených činnostech, pak máte vyhráno a dokonalý dárek se sám nabízí. Zkuste se zamyslet, co by při svých aktivitách využil nebo zda mu nechybí nějaká část vybavení. Tematickým dárkem dáte najevo, že se o něj zajímáte a s výběrem jste si dali záležet.

Prodejna Sportisimo v Central Kladno

Potěšte chuťové pohárky

Vybrat vhodný dárek pro tátu není snadné, protože si velká spousta z nich na materiální věci příliš nepotrpí. Na takové typy pak nejlépe fungují jedlé dárky a dobré pití. Můžete jednoduše vytvořit balíček plný dobrot, do kterého dáte oblíbené pochutiny. Vhodné produkty najdete klasicky v potravinách Albert a pro milovníky masných výrobků nakoupíte v Uzenářství Farmář.

Pozor na trvanlivost

U jedlých dárků si dejte pozor na správné uskladnění a dobu trvanlivosti, spousta produktů může jednoduše podlehnout zkáze. Doporučujeme takové dárky koupit raději až pár dní před Štědrým den, případně jednotlivé produkty uchovat do poslední chvíle v lednici.

S oblíbenou vůní neuděláte chybu

Parfémy patří mezi univerzální dárky, který ocení a využije opravdu každý. Ať už hledáte vánoční dárek pro tatínka, nebo mu chcete udělat radost na narozeniny, vůně se hodí po celý rok. Nekonečný výběr parfémů i dalších kosmetických produktů pro muže najdete v parfumerii Marionnaud.

Dárkové sady parfémů jsou skvělým dárkem

Náš TIP

Muži mají často své oblíbené parfémy, u kterých rádi zůstávají. Pokud si nejste jisti značkou nebo přesným názvem, zastavte se u tatínka v koupelně a omrkněte stávající flakon. Můžete si ho rovnou vyfotit a snímek ukázat v parfumerii, kde si budou vědět rady. 

Pro ty, co mají všechno…

Neoslovil vás žádný z předchozích typů a stále si nevíte rady? Zkuste se na rovinu svého táty zeptat, co by si přál. Počítejte ale s tím, že většinou dostanete typickou odpověď “mám vše a nic nechci”. Pokud vás samotné pak nenapadne nic konkrétního, sáhněte po dárkové poukázce. Díky ní si může obdarovaný sám vybrat, co se mu líbí a hodí. 

Dárkové poukazy Central Kladno

Dárkové poukazy do Central Kladno zakoupíte na infostánku a můžete si vybrat hned ze tří různých hodnot – 250, 500 a 1000 korun.