fbpx

Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Dárkový průvodce: Udělejte radost mamince

Maminky mají největší zásluhu na hladkém průběhu Štědrého dne, a proto si i zaslouží ty nejlepší dárky ze všech. Pokud stále váháte, jakým dárkem k Vánocům uděláte opravdovou radost, nasbírejte inspiraci v tomto článku. Vybrali jsme nejoblíbenější dárky nejen pro maminky, spoustou z nich potěšíte i babičky, tety nebo kolegyně.

Vánoce v obchodním centru Central Kladno

Praktická pomoc do domácnosti

Maminky mají rády praktické dárky. Pořiďte jim například užitečného pomocníka do domácnosti, na úklid nebo do kuchyně. Z kuchyňského vybavení se poslední době velmi těší oblibě například:

  • Multifunkční mixér
  • Pomalý hrnec
  • Horkovzdušná fritéza
  • Sušička ovoce

Na výběr máte také velkou spoustu kuchyňských doplňků. Snad každou pravidelnou kuchařku potěší třeba nové kvalitní nože, nebo výbava na pečení. Pro inspiraci se vyjdete do prodejny Tescoma nebo ORION – tvoříme vaši domácnost.

NÁŠ TIP

Za poslední roky se značně rozšířila obliba elektrických pomocníků pro úklid, které výrazně ulehčují práci. Zvažte proto, zda by maminku nepotěšil například robotický vysavač, parní čistič nebo čistič oken. Domácí elektrické spotřebiče koupíte v prodejně ETA nebo Datart, kde vám s výběrem ochotně poradí. 

Něco na sebe…

I maminky chtějí vypadat dobře a oblečení není nikdo dost. Rozhodně proto neuděláte chybu, když vyrazíte na nákupy do obchodů s oblečením. Co takhle slušivé šaty na oslavu nového roku, teplý svetr, nebo hřejivé ponožky? Stačí dopředu zjistit vhodnou velikost a výběr pak už zůstává na vás. Ukažte, jak svou maminku znáte a dokážete odhadnout její styl. Cení se především snaha, tak se toho nebojte!

Kromě oblečení můžete zapátrat i v nabídce šperků a doplňků. Hodinkami uděláte radost každému, často však stačí i malá drobnost. Nezapomínejte, že cena daru v žádném případě neurčuje jeho hodnotu. 

Výběr dámských hodinek v obchodním centru Central Kladno

Vzpomínka jako dárek

Víte, co mají maminky ze všeho úplně nejraději? Svoje děti, vnoučátka a rodinu. To právě vy jste jim tím největším darem, proto je zaručeně potěší, když jim na památku věnujete hezkou společnou fotografii. V CEWE Fotolab vám na přání vytisknou různé velikosti fotek, vytvoří kalendář s vlastními fotografiemi, nebo si zde můžete objednat rovnou celou fotoknihu. Pro inspiraci se můžete zastavit přímo v prodejně, kde mají nabídku fotodárků opravdu širokou. 

Tisk fotografií v CEWE fotolab

Krásné vánoční fotky z obchodního centra

Pokud nenajdete žádnou vhodnou fotografii, zajděte se vyfotit do Central Kladno. Díky aktuální vánoční výzdobě, zde najdete spoustu fotogenických míst a zákoutí, kde budou vánoční snímky vypadat dokonale. 

Vsaďte na jistotu s dárkovými poukazy

Navštěvuje maminka často Central Kladno? Pak nemusíte vymýšlet nic složitého a stačí zajít pro dárkovou poukázku v libovolné hodnotě na 250, 500 nebo 1000 korun. Koupí si, co sama potřebuje, a nehrozí zklamání z nechtěného dárku. Poukázka má platnost celý rok, takže má spoustu času na její použití. Zakoupíte ji na infostánku přímo v obchodním centru. 

S výběrem dárků vám vždy rádi pomáháme! Načerpejte inspirace také v našem článku Dárkový průvodce: Čím potěšit tatínka?.