fbpx

Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Módní trendy letošního roku: Co nakoupit na jaro a léto?

Teplé dny se konečně pomalu vrací. Péřové bundy a kabáty můžete zazimovat, nastává čas jarní obměny šatníku. Co se bude letos nosit? Pojďte se s námi podívat na nejnovější trendy tohoto roku a inspirujte se ještě před tím, než vyrazíte na nákupy.

Jarní nabídka oblečení v Central Kladno

Barvy a ještě jednou barvy

S příchodem jarního období se začíná příroda kolem nás znovu krásně vybarvovat, vše rozkvétá a ožívá. Radostnou náladu přenesete do svého šatníku skrze barvy. Na jaře se jich rozhodně bát nemusíte a letos to platí dvojnásob. Při návštěvě obchodů si všimnete, že nové kolekce září pastelovými barvami od zelené, modré, tyrkysové, až po křiklavě oranžovou.

Jaké barvy spolu ladí?

Sladit k sobě výrazné barvy nemusí být jednoduché, ale odvážnému štěstí přeje. V tomto roce se do popředí dostávají kontrastní kombinace. Znamená to, že byste k sobě měli volit odstíny z opačné strany barevného spektra. V takovém případě se omezte vždy pouze na dvě, ať to nepřekombinujete, víc barev už by v outfitu mohlo nadělat paseku.

Nejoblíbenější kontrastní kombinace letošního roku:

  • modrá – oranžová
  • růžová – zelená
  • fialová – žlutá
  • oranžová – fialová

Denim: nestárnoucí klasika

Pokud alespoň částečně sledujete módní trendy, určitě jste si všimli, že se neustále točí a vrací jako bumerang v různých obměnách. Není tomu jinak ani u denimu, který znovu vládne už nějakou tu dobu.

Džínovina patří mezi klasiky, které zkrátka nikdy úplně nevyjdou z módy. Letošní rok se na ni znovu upíná velká pozornost. Džínové bundy, kalhoty, lacláče – vyberte si to, co je vašemu srdci nejbližší. Aktuálně jsou nejvíce v módě širší kalhoty ve světlejším zabarvení, někteří je možná znají pod označením plísňáky. Ve spojení s jednoduchým tričkem a bílými teniskami budou působit skvěle, a navíc se v nich budete cítit pohodlně.

Květinové vzory nejsou nuda

K jarnímu období neodmyslitelně patří květinové vzory. Vašemu outfitu dodají něžnost, kterou se následně hodí něčím trochu rozbít. Skvěle funguje kožená bunda nebo křivák. Pokud ji doma nemáte, určitě si ji pořiďte. Jedná se o naprosto základní kousek, který by neměl chybět v žádném šatníku. Sedí k halenkám, šatům i k obyčejnému tričku. Váš výsledný outfit s ní získá šmrnc.

Kožená bunda s květinovou halenkou

Romantické duše by mohl zajímat také náš předchozí článek, kde radíme, jaké letní kousky pořídit pro něžný vzhled.

Protřiďte starší kousky

Oblékat se podle nejnovějších trendů je zábava. Jak už jste ale určitě poznali, poměrně rychle se mění, takže to může být finančně docela náročné. Abyste šli s dobou, nemusíte utrácet desetitisíce za nové oblečení, určitě máte v šatníku spoustu slušivých kousků, které vynosíte i letos. Zkuste pro ně vymyslet nové kombinace a využití, buďte kreativní. 

Vždy můžete vsadit na módní stálice. Už nějakou dobu je trendy hlavně minimalismus, kterým nikdy nic nezkazíte. Přečtěte si, jak jít cestou minimalismu a jaké kousky by vám v šatníku určitě neměly chybět. 

Nabídka jarní a letní kolekce v Central Kladno

Vyhrajte nákupy se stylistkou!

Na facebookovém profilu Central Kladno probíhá soutěž o 10 000,- v poukázkách na nákupy. Vyrazíte na ně společně s někým z vašich blízkých, a navíc vás doprovodí profesionální stylistka.

Do soutěže se můžete zapojit pod soutěžním příspěvkem, kde najdete všechny potřebné informace.

Přejeme hodně štěstí!