fbpx

Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Tipy na silvestrovkou párty: občerstvení, dekorace, zábava

Příchod nového roku si žádá pořádnou oslavu! Silvestrovská párty je navíc skvělou příležitostí pro příjemná setkání. Ať už máte v plánu pořádat zábavu pro pár přátel nebo pro několik stovek lidí, vždy je důležité se co nejlépe připravit. Přečtěte si několik tipů, jak přichystat silvestrovskou party tak, aby si ji všichni užili.

Skleničky na víno s textem

Nachystejte bohaté pohoštění

Nezapomeňte se postarat o občerstvení. V potravinách Albert v Central Kladno najdete vše potřebné pro skvělé večerní menu. Můžete třeba nakrájet klobásu nebo uzeninu z Uzenářství Farmář. Jako občerstvení doporučujeme přichystat jednohubky s vybranými druhy pomazánek. Můžete připravit česnekovou klasiku anebo třeba něco odlehčenějšího – za nás doporučujeme pomazánku z červené čočky. Pomoc s jejich přípravou vám usnadní kuchyňské spotřebiče z obchodu ETA.

K dobrému jídlu se vždy hodí i něco na pití. Kvalitní víno a další alkoholické pití najdete v obchodě Víno & Destiláty. Myslete hlavně na tradiční půlnoční přípitek, ke kterému se nejlépe hodí šumivé víno. Ti náročnější můžou samozřejmě sáhnout po pravém šampaňském. 

Náš TIP

Pokud se na vaší párty objeví abstinenti nebo nastávající maminky, přichystejte jim nealkoholickou variantu, ať si můžou připít s ostatními. Prodávají se nealkoholická šumivá vína, případně je můžete nahradit dětskou verzí šampusu. 

Navoďte tu správnou atmosféru

Celkovou atmosféru silvestrovské oslavy perfektně dotvoří nejrůznější dekorace. Kreativita je vítána, takže se nebojte vyzkoušet netradiční a inovativní dekorace Navštivte obchod BALONKOMAT a vybírejte mezi barevnými balónky a girlandami. Hodit se vám budou i párty kelímky a talířky, abyste měli kam dát jídlo a pití.

Místo ohňostroje si můžete pořídit vystřelovací konfety a o půlnoci je bouchnout. Oproti klasickému ohňostroji jsou naprosto bezpečné i mnohem levnější. Navíc tím pomůžete zvířatům v okolí, protože ta bývají z hlasitých ran a záblesků každoročně ve velkém stresu. 

Užijte si společnou zábavu

Posledním krokem je zajistit zábavu. Zábava je klíčem k úspěšné silvestrovské párty. Můžete si vybrat z různých her, jako jsou například Activity, kvízy nebo oblíbená Krycí jména. V obchodě Albi nebo Pompo pořídíte spoustu zábavných deskových her, díky kterým se na silvestrovské párty rozhodně nudit nebudete. Vhodné je myslet i na přípravu dobré hudby a oblíbených písní.

Bez ohledu na to, jakým způsobem se rozhodnete uspořádat silvestrovskou párty, s výše uvedenými tipy jistě dosáhnete skvělého výsledku. Užijte si večírek a poslední večer starého roku!

Kdy zajít na nákup?

Mějte na paměti, že se přes vánoční svátky může otevírací doba některých obchodů lišit od té standardní. Všechny informace o otevírací době jednotlivých obchodů a prodejen v nákupním centru Central Kladno najdete na této stránce. Těšíme se na vaši návštěvu!