fbpx

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Interaktivní mapa centra

Připravte své polovičce dokonalého Valentýna

Láska si oslavu zaslouží. Den svatého Valentýna představuje skvělou příležitost pro vyznání citů, nebo připomenutí nejdražším lidem okolo nás, že je máme rádi. Dejte si záležet a nachystejte pro partnera, partnerku, manželku nebo přítele dokonalý den, na který bude ještě dlouho vzpomínat. Máme pro vás pár tipů, jak Valentýna oslavit. 

Valentýnský polštář červený

Vyberte ten nejlepší valentýnský dárek

Ukažte své drahé polovičce, že vám na ní záleží a obdarujte ji nejkrásnějším valentýnským dárkem.. Mezi ty nejoblíbenější patří květiny, čokoláda nebo láhev dobrého vína. Hledáte-li něco speciálního pro manželku nebo přítelkyni, pak sáhněte po krásném šperku. Nové náušnice, náramek či přívěsek každou ženu zaručeně potěší.

Darujte symbol lásky

Červené růže jsou považovány za květinu lásku, červená barva obecně je spojována s romancí. Právě červená růže byla navíc oblíbenou květinou Venuše, řecké bohyně lásky. Kytici nejen na Valentýna pro vás rádi uvážou a připraví v prodejně Holandské květiny.

Umělé květiny růže

Naplánujte originální rande

Nebyl by to ideální svátek zamilovaných, pokud si ho neužijete společně a se vším všudy. Vydejte se na společnou romantickou procházku, zajděte si do kina, rezervujte na večer stůl v oblíbené restauraci, nebo prostě jen zůstaňte doma a pusťte si romantický film v soukromí. Fantazii se meze nekladou a máte možnost ukázat, že toho druhého dokonalé znáte a víte, jakou aktivitou ho nejlépe potěšit.

Spousta možností pro dokonalé rande se nabízí v obchodním centru Central Kladno. Společný relax si užijete v saunovém světe Saunia, akční páry oslaví společného Valentýna cvičením ve fitness a wellness centru Fit Effect. Dobré jídlo vám připraví v restauraci Kantýna Poldi, nebo si můžete zajít na kávu a dezert do jedné z kaváren, případně se vydat na společné nákupy.

Víte, že…

Jako odpověď na svátek zamilovaných vznikl před několika lety takzvaný Den nezadaných (Singles day), který má oslavovat všechny, kdo nejsou ve vztahu. Pochází původně z Číny a slaví se tradičně 11. listopadu. Den nezadaných využívá spousta obchodníků a značek pro speciální kampaně a slevy, protože se nejčastěji oslavuje právě nakupováním.

Láska prochází žaludkem

Ke každé oslavě neodmyslitelně patří jídlo, na Valentýna to platí dvojnásob. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Spousta lidí navíc považuje jídlo za nejlepší dárek vůbec. Projevte trochu snahy a přichystejte své partnerce nebo partnerovi něco dobrého na zub. 

Snaha se cení a nezáleží na tom, zda se rozhodnete uvařit tříchodovou večeři, kterou si společně vychutnáte při svíčkách, nebo upečete dobrou bábovku ve tvaru srdce a přinesete ji jako snídani do postele. Pokud vám chybí ta správná pečící forma nebo jiné náčiní, zastavte se v prodejně Tescoma

Forma na pečení ve tvaru srdce

Recept na jednoduchou bábovku

Budete potřebovat: 

  • 2 hrnky polohrubé mouky
  • 1 hrnek cukru krupice
  • 1 hrnek mléka
  • ½ hrnku oleje
  • 2 vajíčka
  • prášek do pečiva
  • vanilkový cukr
  • 2 lžíce kakaa

Postup:

V prvním kroku smíchejte všechny sypké suroviny bez kakaa. Následně přidejte a postupně promíchejte mléko, olej a vajíčka. Celou směs pořádně promixujte a rozdělte na dvě poloviny. Do jedné přimíchejte kakao, druhá polovina zůstane v původním stavu. V této chvíli máte těsto hotové. Po vymazání formy do ní nalijeme nejprve světlé těsto bez kakaa a následně přidejte těsto s kakaem. Bábovku pečeme v troubě na 200 stupňů po dobu zhruba 45 minut. 

Možná je ten správný čas…

Den plný srdíček, romantických vyznání a něžností může být také ideální příležitostí pro vyslovení žádosti o ruku. Není divu, že se jich po celém světě na Valentýna uskuteční stovky tisíc, svátek zamilovaných má zkrátka skvělou atmosféru a byla by škoda toho nevyužít. Pokud už nějaký ten týden váháte a nemůžete natrefit na správnou chvíli, možná je čas sebrat odvahu a jít do toho.

Výběr zásnubních prstenů

Náš TIP

Zásnubní prsten je nejlepší vybrat osobně a před koupí si ho prohlédnout na vlastní oči. Obrovský výběr prstenů na vás čeká ve Zlatnictví NIKKI, prodejně Klenoty Aurum nebo Apart.

Vytvořte si společné vzpomínky

Pokud hledáte originální dárek na Valentýna, nechte vytvořit některý z oblíbených fotodárků. Vyberte hezkou společnou fotografii a objednejte si tisk na hrnek, polštář nebo plátno. Věnujete své milované nebo milovanému věc, která se stane připomínkou vaší společné lásky. Výběr fotodárků najdete v prodejně CEWE Fotolab. Výrobu můžete zadat jednoduše online z pohodlí domova a hotový dárek si pak v obchodě pouze vyzvednete. 

Kromě fotodárků seženete v prodejně velmi populární Instax – instantní fotoaparát, který vyfocené snímky ihned tiskne. Neměl by chybět u žádného společného zážitku a pomůže vám zachytit nezapomenutelné chvíle

Vyfoťte se a vyhrajte!

K vytvoření společné fotografie můžete využít valentýnský fotokoutek v Central Kladno. Postará se o tematické pozadí a navíc díky němu můžete vyhrát vysněné rande. Stačí pořídit libovolnou fotografii v našem fotokoutku a následně ji nahrajete pod soutěžní příspěvek na oficiálním facebookovém profilu Central Kladno. Soutěž vyhlásíme 28. února 2023. Přejeme hodně štěstí! 

Ať už se rozhodnete slavit Valentýna jakkoliv, přejeme vám, ať si tento den náležitě užijete! Rádi vás uvidíme v Central Kladno.