fbpx

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Interaktivní mapa centra

Zpět

Herba Zdravá výživa

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Zdraví je důležité a každý by měl mít možnost o něj lépe pečovat. Proto nám záleží na tom, abyste i vy u nás pořídili, co potřebujete. Prodejny jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily potřebám zákazníka nejen velkými prostorami, širokou nabídkou, ale i vstřícnou atmosférou. Rádi pomůžeme s výběrem a podělíme se o zkušenosti s našimi produkty.

Přijímáme dárkové poukazy Central Kladno. 

 

Pátek + sobota otevřeno od 9.00 více na  http://www.herbazdravavyziva.cz/paso_kladno.html

 

Zobrazit na mapě centra

Otevírací doba

Po:09:00 - 20:00

Út:09:00 - 20:00

St:09:00 - 20:00

Čt:09:00 - 20:00

Pá: -

So: -

Ne:09:00 - 20:00

O obchodu

V naší nabídce naleznete více než 4 000 produktů. Výrobky nakupujeme výhradně od osvědčených tuzemských distributorů, se kterými již dlouhodobě spolupracujeme. Podporujeme také menší místní firmy, kterým záleží na kvalitě, chuti i originalitě jejich produktů. U nás si vybere zákazník s různými dietami, zdravotními potížemi nebo jen ti, co chtějí zpestřit svůj jídelníček, či začít žít zdravěji.

Nakoupíte u nás BIO potraviny, čaje, bylinky od A-Z, mnoho druhů sušeného ovoce a ořechů na váhu, potravinové doplňky, přírodní kosmetiku.  Nabízíme i široký výběr produktů pro bezlepkovou, vegetariánskou, veganskou, raw dietu. Svět se vyvíjí a mění se i naše potřeby, proto i sortiment prodejen neustále obměňujeme a doplňujeme.

Záleží nám nejen na Vašem zdraví, ale i zdravém prostředí, ve kterém žijeme, a tak u nás najdete eko produkty, oddělení slev, kde nám pomůžete neplýtvat. Podporujeme i redukci plastových obalů, a tak rádi některý sortiment navážíme přímo do Vaší nádoby nebo si jej můžete odnést v papírových sáčcích či taškách.

Pokud myslíte i na zdraví ostatních, ochotně pro Vás připravíme dárkový balíček nebo potěší i dárkový poukaz na nákup v naší prodejně. Pro naše stálé zákazníky máme věrnostní kartičky se slevou na nákup.

Více se dozvíte na www.herba.bio

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Mapa centra

0. patro
1. patro
-1. parkovište
-2. parkovište

Infostánek

Výtah

Eskalátor

Tobogán - nástup

Tobogán - výstup

Vjezd/výjezd parking

Toalety/ přebalovací pult

Foodcourt

Bankomat

AlzaBox

Z-box

Pilulka box