fbpx

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Interaktivní mapa centra

Zpět

GECO tabák

Otevřeno

dnes od 08:00 do 20:00

GECO Tabák je česká obchodní společnost působící na trhu od roku 1995, resp. jako spol. s r. o. od roku 1991. V současné době společnost působí pod registrovanou obchodní značkou „GECO“.

GECO, a. s. patří v ČR mezi největší dovozce tabákových výrobků a kuřáckých potřeb a jako jediná obchodní firma v oboru pokrývá distribucí a vlastním velkoobchodním prodejem celorepublikový trh. Současně společnost provozuje síť specializovaných prodejen typu.

Zobrazit na mapě centra

Otevírací doba

Denně08:00 - 20:00

O obchodu

„TABÁK – TISK“ s širokou nabídkou tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, periodického tisku, telefonních kupónů, jízdenek MHD, stíracích losů, zprostředkováním příjmu sázek a výplat výher pro společnost SAZKA, a.s., a dalším doplňkovým sortimentem. Nejmladší obchodní aktivitou společnosti je provozování a prodej prodejních cigaretových automatů. Od roku 2000 společnost působí i na trhu Slovenska a to prostřednictvím dceřiné firmy GECO, s. r. o. Od roku 2010 firma působí i ve Spolkové republice Německo a to prostřednictvím dceřiné společnosti GECO GmbH.

Mapa centra

0. patro
1. patro
-1. parkovište
-2. parkovište

Infostánek

Výtah

Eskalátor

Tobogán - nástup

Tobogán - výstup

Vjezd/výjezd parking

Toalety/ přebalovací pult

Foodcourt

Bankomat

AlzaBox

Z-box

Pilulka box