fbpx

Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Máme tady zimu. Připravte se na ni!

Lyžování, sáňkování, bruslení, procházky zasněženou krajinou a spoustu radosti i zábavy pro děti a dospělé… To vše nabízí královna Zima, která se již chystá v přírodě převzít vládu. Milujete zimní období a hledáte tipy, jak si ho ještě zpříjemnit? Podívejte se na ty naše!

Pro milovníky zimních sportů

Zimní radovánky si můžete užívat s celou rodinou, ať už se jedná o sportovní aktivity na horách nebo třeba „obyčejné“ bobování za vesnicí. Základem toho, abyste si sníh a mrazivé počasí užili bez následků v podobě nachlazení, je oblečení, které vás nezradí ani po celodenní koulovačce a stavění sněhuláka.

Pokud se pak chystáte na lyže, běžky nebo bruslení, zkontrolujte si včas výbavu. Dětem je potřeba ji obměňovat častěji spolu s tím, jak rostou, ale i dospěláci by si měli být jistí, že je vše funkční a že je na poslední chvíli nečeká nějaké nemilé překvapení.

Lyžařské soupravy, doplňky a vybavení mohou být zároveň hodnotným a smysluplným dárkem pro vaše blízké.

Doplňky, které zahřejí

Šály, rukavice, čepice, nákrčníky do zbroje! Kdo má rád pleteniny a další hřejivé materiály, určitě si v zimě přijde na své. Slušet vám to může jak na procházce ve městě, tak na horském svahu. Mezi módní trendy se letos opět vrátila kostka nebo například třpytivé flitry a aplikace, kterými jsou ozdobeny různé kousky oblečení.

V zimních kolekcích se v hojném počtu a provedení objevují péřové bundy různých délek a barev. Kdo si je oblíbil, určitě nám dá za pravdu, že alespoň jeden model by neměl chybět v dámském i pánském šatníku. Zapomenout nesmíme ani na samet, který je letos opět v módě, a muži by se měli určitě poohlédnout po novém roláku, kterých není nikdy dost.

  • A kde u nás vybírat? Doporučujeme například Orsay, Timeout nebo C&A.

Hýčkejte se od hlavy k patě

Speciální péči si v zimě zaslouží nejen naše pleť, ale také pokožka celého těla. Právě mráz dokáže udělat na nechráněných částech obličeje nebo rukou nemilou paseku v podobě vysušené kůže a červených skvrn.

Mnohé kosmetické značky mají v nabídce speciální zimní kolekce, které dodají pokožce dostatek hydratace a ochrání ji před nepřízní počasí. Naladit na zimu se můžete také chladnějšími tóny v líčení.

A na závěr nezapomeňte dodat tělu vláhu zevnitř. Nastává čas oblíbených čajů a teplých nápojů. Pořiďte si stylové termo hrnky či lahve, ve kterých vám vydrží pití dlouho teplé. Zahřát se můžete také lahodnými sirupy, které si v létě dopřáváme vychlazené, ale mnohé z nich lze využít i k přípravě teplého nápoje.

Pro zimní krásu se můžete zastavit v Marionnaud, drogerii dm nebo Yves Rocher.

Těšíme se na vaši návštěvu!