fbpx

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Interaktivní mapa centra

Máme chuť učit se něco nového, pojďte do toho s námi!

Září je novým začátkem nejen pro školáky, ale často i pro dospělé. Přicházející podzim s sebou nese spoustu inspirace, kterou můžeme proměnit v mnoho zážitků a tvůrčí činnosti. Máte chuť se spolu s námi učit něco nového? Podívejte se na naše první tipy a pojďte do toho s námi!

Obohaťte si podzimní jídelníček

Ten nejlepší čas na nové recepty právě přichází. Po létě, kdy se na zásady zdravého stravování zase tolik nedbá, může brzy nastoupit první podzimní únava. Předejděte jí a nachystejte svému tělu poctivou porci vitamínů a všech důležitých živin.

Zapátrejte po nových receptech a inspirujte se třeba s kamarádkami navzájem. A pokud vás září ještě svádí ke sladkému hřešení, nemusíte se zase tolik bránit… Mnoho moučníků lze upéct i ve zdravé variantě. Aby se vám dařilo, přijďte si pro ty pravé pomocníky třeba do prodejny Tescoma nebo Orion.

Vytvořte si vzpomínky na léto

Máte z doby prázdnin a dovolených spoustu krásných fotek, ale zatím jen v digitální podobě? Převeďte své vzpomínky na papír a uvidíte, že klasické fotografie a jejich prohlížení vám mohou na podzim zpříjemnit nejeden večer.

Ideálním tipem, při kterém můžete dosyta rozvinout svou fantazii, je tvorba fotoknih. V prodejně CEWE Fotolab i na jejích internetových stránkách najdete nejen teoretické návody, ale také praktické rady „jak na to“. Sestavení fotoknihy vás může na několik hodin doslova pohltit a výsledek stojí vždy za to.

Inspirujte se v knihách

Přemýšlíte, kde získávat stále novou dávku podnětů? Odpověď je jednoduchá. Spoustu tematických hobby knížek, rádců i encyklopedií najdete v prodejně Luxor nebo Levné knihy.

Můžete také vybírat z nepřeberného množství omalovánek a zábavných sešitů pro děti a pustit se do výtvarničení spolu s nimi. A pokud vás večer ještě nepřepadne spaní, zkuste vyluštit třeba nový typ křížovky nebo sáhněte po oblíbeném sudoku. Naším tipem jsou i různé hry na trénování paměti.

A to je pro dnešek vše… Pochlubte se také svými tipy na našem Facebooku nebo Instagramu a my je zahrneme do příštího článku!

Foto archiv Central Kladno