fbpx

Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Holič/holička

Brigáda

brigáda

Prémie: Provize z prodeje produktů, finanční bonusy v rámci roku

Co Vás čeká u nás

Nabízíme

Jsme v oboru už roky, aktuálně máme dvě pobočky a budeme se rozšiřovat o další. Máme stálou klientelu a pořád se rozrůstáme a proto přivítáme do našeho týmu holiče/holičku.

Jsme mladý tým se smyslem pro humor, který se společně podílí na růstu naší firmy. A proto sháníme parťáka, který k nám zapadne. Nemusíte mít roky zkušeností ale musíte mít pro tuto práci cit, mít pár ostříhaných hlav již za sebou a hlavně snahu se učit novým věcem.

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Provize z prodeje produktů, které nabízíme na naší provozovně
  • Pravidelné teambuildingy, ze kterých si vždy odnesete nějaký dárek
  • Slevy nejen u nás a našich partnerů ale i do ostatních vybraných provozoven v nákupním centru, kde se nacházíme
  • Možnost si plánovat směny dle Vašich možností
  • Skvělý a přátelský tým, který má co předat nejen ze světa barbershopu
  • Marketingovou propagaci
  • Zajištění zákazníků
  • Finanční bonusy v rámci roku

K Vašim úkolům bude patřit

Práce holiče je nejen střih ale i spousta věcí kolem. Nabízíme zákazníkům:

  • Klasický střih
  • Střih strojkem
  • Úpravu vousů
  • Doplňkové služby jako je úprava obočí, barvení vousů atd.

S klienty se snažíme komunikovat, nabídnout jim kávu, pití a vytvořit přátelskou atmosféru aby se k nám rádi vraceli.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenosti se střihem (alespoň základní – zbytek Vás zaškolíme)
  • Je potřeba aby jste byli komunikativní a přátelský
  • Náhled do světa BARBERSHOPU – přehled o tom, jaké účesy a střihy jsou teď v trendu
  • Cit pro střih a správný odhad na to, co zákazníkovi bude slušet nejvíce – nejedeme na kvantitu ale na kvalitu

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Oceníme pokud budete mít za sebou praxi z barbershopu, či vlastní klientelu ale rozhodně to není podmínkou
  • Rádi přivítáme i někoho kdo dostudoval kadeřnickou školu nebo prošel holičským kurzem

Souhrn

Obchodní centrum: Central Kladno

Značka: Central Barbershop

Druh pozice: Brigáda

Časový úvazek: brigáda

Datum nástupu:

Název pozice: Holič/holička

Typ smluvního vztahu: IČO, DPČ, DPP

Doba trvání pracovního vztahu:

Mzda: 40 000 - 60 000

Benefity: Firemní benefity (slevy u partnerů, finanční přídavek před Vánoci, dárkové poukázky, atd.)

Vhodné pro studenty:

Požadované minimální vzdělání: Rádi přivítáme i někoho kdo dostudoval kadeřnickou školu nebo prošel holičským kurzem.

Znalost jazyka:

Jakub Černý

e-mail: cerny.jakub96@gmail.com

tel.: +420 608 848 898

Jakub Černý

+420 608 848 898
Warning: Undefined array key "email" in /data/web/virtuals/282386/virtual/www/domains/centralkladno.cz/wp-content/themes/ockladno/single-positions_cpt.php on line 115