fbpx

Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Jarní výstavy v Central Kladno

V průběhu jarního období můžete v prostorách našeho obchodního centra zhlédnout hned tři zajímavé výtvarné výstavy.

Soutěžní výstava projektu Jsme v tom společně

Projekt s názvem Jsme v tom společně vznikl díky iniciativě Městské policie Kladno za podpory statutárního města Kladna a jeho cílem je bojovat proti šikaně na školách. Do soutěže se přihlásili třídy žáků 5.-7. tříd základních škol. Jejich úkolem bylo společnými silami vdechnout nový život vyřazeným židlím. Na výsledná díla se můžete od 10. do 24. května 2023 podívat v prostorách Central Kladno.

Aktuálně probíhá hlasování veřejnosti. Zapojte se a pomozte rozhodnout o vítězi soutěže. Pro jednotlivé třídy můžete hlasovat skrze QR kód, který najdete každé židli. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 31. května v našem obchodním centru.

Více informací o projektu se dozvíte na informačních tabulích výstavy.

Duše jako múza

Mini výstava s názvem Duše jako múza představuje práce klientů komunitního centra Fokus. Jedná se o díla tvůrců s vlastní zkušeností s duševním onemocněním. Výstavu najdete v přízemí obchodního centra a k vidění bude od 24. dubna do 12. května 2023. 

Evoluce jablka

V květnu můžete v prostorách obchodního centra zhlédnout také výstavu výtvarných děl žáků třetího ročníku Výtvarného oboru ZUŠ Unhošť pod vedením Soni Machové. Její slavnostní zahájení proběhne 29. dubna v 11 hodin. Na vernisáž vás zveme do vestibulu v prvním patře, kde si následně díla můžete prohlédnout až do konce května.

Přijďte se podívat, jak by jablko namalovali slavní malíři. Celá výstava vás provede devíti uměleckými směry a představí 9 obrazů s různým uměleckým ztvárněním jablka.

 

Pozvánka na výstavu Evoluce Jablka

Na všechny návštěvníky se budeme těšit v Central Kladno.