fbpx

Zavřeno

zítra v 09:00

Interaktivní mapa centra

Blíží se sv. Valentýn! Dárky pro zamilované mohou být i zážitkem

 

Svatý Valentýn v Central Kladno - Máme rádi jeden druhého

Svátek plný lásky, který si našel příznivce mezi mnoha zamilovanými páry, tu bude již za týden. Už jste přemýšleli, co své drahé polovičce darujete? Na výběr máte z tradičních dárků, jako jsou květiny, čokoláda nebo víno, ale proč si tento výjimečný den neokořenit i něčím dalším? Podívejte se na naše tipy.

Láska prochází žaludkem

Není nad to začít nový den výbornou snídaní, a právě při příležitosti svátku zamilovaných si ji můžete s partnerem vychutnat společně. Nezáleží na tom, kdo se ujme příprav, zkuste se ale k chystání prvního ranního jídla postavit kreativně a originálně. Co doporučujeme?

Vyzkoušet můžete třeba palačinky se srdcem z marmelády, vykrajované tousty ze srdíčkových formiček nebo ovesnou kaši s čokoládovými bonbony ve tvaru srdíčka. Oblíbené nápoje si pak nachystejte do zamilovaných hrníčků a uvidíte, že vás láska bude provázet od rána až do večera.

Krásné hrníčky a další doplňky pořídíte v prodejně Orion – tvoříme vaši domácnost.

Hrníčky pro páry

 

Kdo byl svatý Valentýn?

Legenda o sv. Valentýnovi je poměrně známá, přesto si ji můžeme v krátkosti připomenout. Valentýn byl kněz, kterého nechal římský vládce Claudius II. nemilosrdně popravit. Učinil tak proto, že Valentýn tajně oddával mladé vojáky, kteří měli zůstat svobodní, aby místo války nechtěli být doma se svými ženami a rodinami. Tento výklad není sice jediný, ale ujal se jako jeden z nejoblíbenějších a nejčastěji se s ním setkáme také v našich zemích.

Zájezd pro zamilované

Jste vášniví cestovatelé, nebo naopak přemýšlíte, kdy jste si vlastně s partnerem naposledy udělali nějaký větší výlet? Ať tak, či onak, na sv. Valentýna máte dobrou příležitost darovat tomu druhému skvělé zážitky. Ty mohou mít například podobu romantického zájezdu do Benátek, ale také otevřeného voucheru, kdy si vyberete konkrétní destinaci později. Tak směle do toho, profesionální a milé služby nabízí v našem centru cestovní agentura LCK!

Romantické zájezdy pro páry na Valentýna

Kdy je Valentýn?

Svátek sv. Valentýna slavíme 14. února – což byl právě den popravy kněze Valentýna.
Letos tento den vychází na pondělí.

Valentýnské dárky pro ženy: Sázka na jistotu?

Kdo nechce nic riskovat, může samozřejmě zvolit svatou valentýnskou trojici: růži, bonboniéru a bublinky. Pokud chcete ale svoji vyvolenou v blízké době požádat o ruku, proč k tomu nevyužít právě svátek sv. Valentýna?! Uvidíte, že „ano“ v takovém symbolickém dni zazní ještě daleko silněji než kdykoli jindy. I v případě, kdy však svatba není na spadnutí, je šperk skvělou volbou, který řekne mnohé za vás. Přesvědčte se sami v prodejně Klenoty Aurum.

Dámské prstýnky ze stříbra

Valentýnské dárky pro muže: Vybírejte klidně spolu

Valentýnské dárky pro muže mohou být trochu oříškem, ale když se nad nimi více zamyslíte, nakonec výběr nemusí být vůbec těžký. Kromě cestovatelských zážitků, dobrého jídla nebo pití, můžete milovaného muže pozvat třeba i ke společnému saunování nebo na masáž.

Milovníky luxusu pak můžete obdarovat:

  • značkovou košilí,
  • psacími potřebami,
  • parfémem,
  • hodinkami

nebo poukazem do našeho centra, aby si sami vybrali, po čem jejich srdce touží. Pro odvážné páry jsou tady také erotické hry nebo různé pomůcky. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Pánské hodinky

Koho ještě obdarovat? Sv. Valentýn dnes myslí na všechny

Nezapomeňte na to, že svou lásku můžete vyjádřit komukoli a čím častěji to učiníte, tím lépe. I pro nezadané tak může být sv. Valentýn dnem, který oslaví v dobré společnosti. Vezměte maminku na oběd, navštivte babičku s kyticí nebo si zajděte s kamarádkou na kávu. Večer si pak můžete užít voňavou koupel třeba jen sami pro sebe.

Valentýnské dárky: 3 tipy na závěr

Pro ty nejkrásnější květiny se můžete zastavit v květinářství Holandské květiny, lahodné šampaňské pořídíte v prodejně Víno a destiláty a nejsvůdnější vůně vám zajistí parfumérie Marionnaud.

Přejeme vám sv. Valentýna přesně podle vašich představ!