fbpx

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Interaktivní mapa centra

Zpět

Levné knihy

Otevřeno

dnes od 09:00 do 20:00

Dělat si u nás radost můžete už více jak 20 let. Síť prodejen Levné knihy začala na českém trhu působit v roce 1996. Od roku 2008 celou maloobchodní síť, nakladatelství a internetový obchod provozuje společnost Levné knihy a. s. Každý rok u nás nakoupí přes 3,5 milionu zákazníků. Děkujeme vám.

Přijímáme dárkové poukazy Central Kladno.

Zobrazit na mapě centra

Otevírací doba

Denně09:00 - 20:00

O obchodu

Prodejny:

V roce 2015 u nás můžete nakupovat ve více než 50 prodejnách po celém území České republiky. Chceme být dostupní nejen cenou, a tak nás najdete v rušných částech měst a v obchodních centrech. Vedle tradičních prodejen Levné knihy otevíráme nové prodejny Domov & Styl a Sweet Home, v nichž najdete zboží z oblasti domácích potřeb, bytové dekorace a módy. Těšíme se na vaši návštěvu – v Praze, ve všech krajských městech i na řadě dalších míst.

Sortiment:

Nomen omen platí i v našem případě. Prodáváme knihy všech žánrů. Od beletrie přes naučnou literaturu až po křížovky nebo sudoku. Významnou oblastí našeho sortimentu je i hudba, mluvené slovo a filmy na CD a DVD nosičích, hračky a také školní a kancelářské potřeby.

Dáme na své zákazníky a sortiment pravidelně rozšiřujeme, jak to můžete vidět v sekci Domov a styl. Nabídka zboží z této oblasti poroste i nadále. I proto pro vás otevíráme specializované kamenné prodejny Domov & Styl a Sweet Home.

Mapa centra

0. patro
1. patro
-1. parkovište
-2. parkovište

Infostánek

Výtah

Eskalátor

Tobogán - nástup

Tobogán - výstup

Vjezd/výjezd parking

Toalety/ přebalovací pult

Foodcourt

Bankomat

AlzaBox

Z-box

Pilulka box