Zavřeno

otevírá v 09:00

Interaktivní mapa centra

Zpět

Lee Cooper

Zavřeno

otevírá v 09:00

Obyčejné zkoušení oblečení před zrcadlem může člověka pořádně překvapit. Možná máte šaty, které vás donutí vzpomenout si na první rande, košili, kterou jste měli na přijímacím pohovoru, nebo tričko, které jste dostali od rodičů k narozeninám. Oblečení je odrazem našich vzpomínek a neméně i naší osobnosti.

Přijímáme dárkové poukazy Central Kladno.

Zobrazit na mapě centra

Otevírací doba

Denně09:00 - 20:00

O obchodu

Už od svého vzniku, tedy více než 110 let, si britská značka Lee Cooper užívá privilegovaná místa v šatnících i vzpomínkách lidí a nyní přichází s novým sloganem: #FabricofLondon

Nový slogan hovoří o kořenech značky ve východním Londýně i o garanci autentického denimu Lee Cooper.

Už od roku 1908, kdy značka z východního Londýna spustila výrobu denimových oděvů pro britské dělníky, je Lee Cooper symbolem autentického denimu. Kolekce pro jaro/léto 2020 nese stopy tohoto dědictví a sestává z charakteristických modelů z originálního denimu Lee Cooper, které jsou symbolem dokonalých džínů pro všechny typy vkusu i postavy.

KOLEKCE PRO ŽENY

Denim je sjednocující prvek každého moderního šatníku, džíny se staly univerzálním jazykem a červený diamant Lee Cooper je sám o sobě manifestem.

Pro novou sezónu se nabídka denimových oděvů znatelně rozšířila a uvedla koncept „Mom fit“.

Už nyní máme klasické modely Lee Cooper v různých odstínech a střizích (od rovných přes úzké až po pánské), teď jsme přidali i střih pro maminky, a to v klasickém odstínu i v unikátních kombinacích barev.

V nové kolekci na jaro/léto 2020 ale mají své místo také lehké denimové šaty a sukně i veselé overaly inspirované streetovou módou, které vás doslova vybízejí k hrám se stylem.

Kromě legendárních denimových modelů se v kolekci Lee Cooper pro jaro/léto 2020 objevily i nové oslnivé kousky: šaty pro letní outfity inspirované tenisovým světem, sarafány a body v různých univerzálních kombinacích – třeba se značkovým tričkem Lee Cooper nebo s džínovou košilí.

Přechod z jara do léta symbolizuje změna textur, od nadýchaných bund po ty nejtenčí, možná dokonce denimové, a od jednobarevných materiálů po květinové potisky a výrazné barvy.

Ty najdete třeba na lehoučkých šatech, vkusných elegantních blůzách nebo na plavkách.

Lee Cooper s vámi zůstane celý den a pomůže vám vytvářet společné vzpomínky: od časného jara po pozdní léto. Společnost vám může dělat spodní prádlo Lee Cooper (podprsenky, kalhotky), ale i plavky, které pro letošní sezónu získaly nový vzhled: jednodílné plavky, intenzivně rudé, 2dílné sety s podprsenkami v různých barvách a s různými potisky.

KOLEKCE PRO MUŽE

V pánské módě míří trend k totálně uvolněnému stylu a kvalita oblečení bude vždy klíčovým aspektem.

Lee Cooper proto přináší nové oblíbené džíny. Do pánského šatníku se doporučuje rovný střih a takzvaný bootcut, dále pak precizně vyrobené polokošile s prémiovými detaily, značková trička a mikiny. Stačí jednoduché kousky s logem Lee Cooper, které podtrhnou váš postoj.

A pokud vás to uprostřed léta táhne k džínovým šortkám, nemyslete si, že k nim musíte nutně nosit pouze trička. Ležérního stylu docílíte, pokud si obléknete denimové šortky s košilí, která vám bude dokonale ladit s outfitem.

Kvalitní džíny Lee Cooper, dokonale stylové denimové košile, nadýchané vesty na prázdninové večery a dlouhé procházky, košile lichotící postavě – to všechno najdete v kolekci Lee Cooper na jaro/léto 2020.

Extrémně náročné dny zvládnete snadněji, pokud vám správné oblečení dá dostatek sebedůvěry.

Mapa centra

0. patro
1. patro
-1. parkovište
-2. parkovište

Infostánek

Výtah

Eskalátor

Tobogán - nástup

Tobogán - výstup

Vjezd/výjezd parking

Toalety/ přebalovací pult

Foodcourt

Bankomat

AlzaBox

CentralBox

Z-box

Souvísející obchody