Načítám Akce

Události a novinky

Find Akce

Jsme tu pro vás: SLEVY JSOU NA NÁS

Léto je v plném proudu a letní slevy také! Přijďte si nakoupit vysněné módní kousky do šatníku, nezbytné vybavení na pláž, piknik nebo do letní kuchyně. Pro děti je připraveno spoustu oblečení a hraček za skvělé ceny, vybírat můžete také v obchodech se sportovním zbožím. Zkrátka pro každého něco... Sledujte aktuální akce na našem webu. Jsme tu pro vás, slevy jsou na nás! 

ČERVENEC: otevírací doba

Vážení zákazníci, 5. a 6. 7. 2020 máme plně otevřeno. Těšíme se na vaši návštěvu. 

AUTÍČKÁRNA v Central Kladno

Přijďte s dětmi do Central Kladno za zábavou! Na malé i větší kluky a holky čekají parádní autíčka a prostorná dráha. Vybraná autíčka lze ovládat na dálku a jsou vhodná pro děti od 2 do 12 let a do 30 kg. Otevírací doba Autíčkárny je pondělí až neděle: 10.00–19.00 hodin. Ve dnech 22.– 23. 8. bude autíčkárna UZAVŘENA.

ZPÁTKY DO LAVIC

A je to tady – 1. září a s ním i návrat do lavic! Přijďte si k nám užít zábavné dopoledne s Naty Hrychovou, hvězdou sociální sítě Tik Tok. Dále vás čeká oblíbené Diskotačení, soutěž o dvě koloběžky Yedoo a doprovodné aktivity, které vám zpříjemní začátek školního roku. Těšíme se na vás od 9.00 do 11.00 hodin. Prosíme návštěvníky, aby v souladu s příslušným nařízením při akci využili roušky.

Kladno žije! v ulicích

Zapojili jsme se do víkendu plného zábavy pro celou rodinu Kladno žije! v ulicích. Přijďte k nám v sobotu 5. 9. 2020 od 10.00 hodin na doprovodný program v podání mnoha sportovních a tanečních klubů. Rozhýbejte s námi sobotní akci. Těšíme se na vás! Prosíme návštěvníky, aby v souladu s příslušným nařízením při akci využili roušky.

NERF aréna

??́???? ???̌?́??́ ? ?????. Bavte se od srpna do října v NERF FORTNITE arénách po celé ČR! Navíc při nákupu jakéhokoliv produktu NERF v prodejně nebo na eshopu www.pompo.cz můžete vyhrát krásné ceny NERF FORTNITE. Stačí přinést účtenku do naší arény a zařadit se tak do slosování. Těšíme se na Vás již tuto neděli, tj. 23. 8. 2020 od 9.00 v CENTRAL KLADNO.

Uzavření lávky

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat, že do 31. 10. 2020 je z technických důvodů kompletně uzavřena lávka vedoucí do Central Kladno. Při vstupu do centra vás proto prosíme o využívání hlavního vchodu z ulice Petra Bezruče. Děkujeme za pochopení.

Vánoční radost pro Nadační fond

Zakoupením jednoho dárkového poukazu umožníte nákup v hodnotě 100 Kč. Dárkové poukazy jsou k zakoupení na infostánku od pondělí do pátku, v čase od 10.00 do 18.00 hod., kde je hned můžete vhodit do boxu Nadačního fondu Slunce pro všechny. Sbírka probíhá do 21. 12. 2020.Všechny dárkové poukazy budeme předávat 22. 12. 2020. Děkujeme, že pomáháte!

SOUTĚŽ o 10 x 5000 Kč pokračuje!

Hrajte s námi o celkem 50 000 Kč v dárkových poukázkách Central Kladno! Nakupte v Central Kladno a pošlete sms ve tvaru „jméno příjmení, název obchodu, hodnota nákupu“ na telefonní číslo 702 290 705. Příklad: jiri novak datart 625 Každý týden obdrží výherci 5 000 Kč v dárkových poukázkách Central Kladno. Účtenku, kterou se přihlašujete do soutěže, si uschovejte k prokázání při převzetí výhry. Termíny losování: 6. 12. (2 výherci), 13. 12. (3 výherci), 20. 12. 2020 (3 výherci)!

Valentýnské dárky vyberete u nás

Přijďte si do Central Kladno pro dárky pro své nejmilejší. Oslavte svátek zamilovaných přípitkem, dobrou večeří při svíčkách a nezapomeňte ani květiny. Darujte radost a pohodu!