Načítám Akce

Události a novinky

Find Akce

Pro vaše bezpečí

Vážení zákazníci, v rámci zvýšení nároků na dodržování hygieny byla v Central Kladno zvýšena preventivní opatření zahrnující častější úklid a pravidelné dezinfekce prostor a zařízení obchodního centra, tak abychom udělali pro vaše bezpečí maximum. Děkujeme za vaši přízeň. 

ALBERT: Otevírací doba

Vážení zákazníci, aktuální otevírací doba HPM Albert je v souladu s vládními nařízeními PO–SO: 7.00–21.00 hod. Aktuální nařízení vlády ze dne 16. 11. 2020 nepřipouští v prodejnách přítomnost více zákazníků, než je 1 zákazník na 15 m2 prodejní plochy. Děkujeme za pochopení.

Důležité upozornění

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše centrum zůstává otevřené, avšak dle rozhodnutí vlády České republiky s účinností od 22. října 2020 od 6.00 do 20. listopadu 2020 do 23:59 s omezením provozu některých prodejen. Aktuálně jsou pro vás otevřeny prodejny s potravinami, drogerií, brýlí, potřeb pro zvířata, novin, tabáku, domácích potřeb, hygieny a dalších, které uvádí nařízení vlády. Provoz ostatních prodejen je dočasně uzavřen. Veškerá omezení se řídí nařízením a mimořádným opatřením vlády ČR a jednotlivých ministerstev.

Dárkové poukazy: prodej přerušen

Vážení zákazníci, náš infostánek je dočasně uzavřen, tudíž aktuálně neprobíhá prodej dárkových poukázek. Jamile to situace dovolí, bude provoz i prodej obnoven. Zároveň si vás dovolujeme informovat, že u dárkových poukázek Central Kladno, kterým skončila platnost 22. 10. 2020 (včetně), budeme platnost prodlužovat. Bližší informace budou ještě upřesněny.

Soutěž pozastavena

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že jsme od 4. 11. 2020 pozastavili naši soutěž. O jejím opětovném spuštění, které je plánováno po skončení aktuálních omezení zasahujících provoz prodejen v našem centru, vás budeme neprodleně informovat. Děkujeme za pochopení.