Načítám Akce

Události a novinky

Find Akce

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Central Kladno

Branou do světa výhod a dárků je věrnostní karta Central Kladno. Pro členy věrnostního programu Central Kladno - navíc hodina parkování zdarma. Registrace do věrnostního programu probíhají na našem infostánku nebo on-line na www.centralkladno.cz.

Důležité upozornění

Vážení zákazníci, děkujeme, že dodržujete veškerá bezpečnostní opatření centra a chráníte sebe i ostatní návštěvníky. Rádi bychom vás upozornili, že od 1. 3. 2021 můžete naše centrum navštívit pouze s ochranou nosu a úst zajištěnou respirátory třídy FFP2/KN95 nebo jinou ochrannou pomůckou splňující stejné parametry jako uvedený respirátor. Nařízení se vztahuje na osoby starší 15 let. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Dárkové poukazy: Prodej přerušen

Vážení zákazníci, náš infostánek je dočasně uzavřen, tudíž aktuálně neprobíhá prodej dárkových poukázek. Jamile to situace dovolí, bude provoz i prodej obnoven. Zároveň si vás dovolujeme informovat, že dárkové poukázky, kterým skončila platnost k 13. 3. 2020 a dále (např. 2. 12. 2020 atd.), budeme prodlužovat do 31. 5. 2021. Děkujeme za pochopení.

Otevření služeb: aktuální info

Vážení zákazníci, od 3. 5. 2021 si u nás můžete opět dopřát oblíbené služby v podobě kadeřnictví či manikúry, těší se na vás také barber shop. Přivítejte květen ve znamení krásy!