Načítám Akce

Události a novinky

Find Akce

Dárkové poukazy: Prodej přerušen

Vážení zákazníci, náš infostánek je dočasně uzavřen, tudíž aktuálně neprobíhá prodej dárkových poukázek. Jamile to situace dovolí, bude provoz i prodej obnoven. Zároveň si vás dovolujeme informovat, že u dárkových poukázek Central Kladno, kterým skončila platnost 27. 12. 2020 (včetně), budeme platnost prodlužovat. Bližší informace budou ještě upřesněny.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Central Kladno

Branou do světa výhodných nákupů, slev a dárků je věrnostní karta Central Kladno. Sbírejte body za návštěvy centra a nákupy v jednotlivých prodejnách. Registrace do věrnostního programu probíhají na našem infostánku nebo on-line na www.centralkladno.cz.

Důležité upozornění

Vážení zákazníci, děkujeme, že dodržujete veškerá bezpečnostní opatření centra a chráníte sebe i ostatní návštěvníky. Rádi bychom vás upozornili, že od 25. 2. 2021 můžete naše centrum navštívit pouze s ochranou nosu a úst zajištěnou respirátory třídy FFP2/KN95, nebo dvěma přes sebe nošenými chirurgickými rouškami, alternativou je také kvalitní nanorouška. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.