Načítám Akce

Události a novinky

Find Akce

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Central Kladno

Branou do světa výhod a dárků je věrnostní karta Central Kladno. Pro členy věrnostního programu Central Kladno - navíc hodina parkování zdarma. Registrace do věrnostního programu probíhají na našem infostánku nebo on-line na www.centralkladno.cz.

Důležité upozornění

Vážení zákazníci, děkujeme, že dodržujete veškerá bezpečnostní opatření centra a chráníte sebe i ostatní návštěvníky. Rádi bychom vás upozornili, že naše centrum můžete navštívit pouze s ochranou nosu a úst zajištěnou respirátory třídy FFP2/KN95 nebo jinou ochrannou pomůckou splňující stejné parametry jako uvedený respirátor. Nařízení se vztahuje na osoby starší 15 let. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

DÁRKOVÉ POUKAZY: volnost výběru

Vážení zákazníci, náš infostánek bude opět v provozu od 10. 5. 2021, a to od pondělí do neděle: vždy od 10.00 do 18.00 hodin. Přijďte si pro dárkové poukazy a dopřejte obdarovaným volnost výběru! Zároveň si vás dovolujeme informovat, že poukazy, kterým skončila platnost do 10. 5. 2021 včetně), bude platnost automaticky prodloužena do 31. 7. 2021.

Otevření obchodů 10. 5. 2021

Vážení zákazníci, od 10. 5. 2021 jsou pro vás opět otevřeny všechny obchody v Central Kladno. Restaurace a kavárny nadále fungují prostřednictvím výdejového okénka v režimu "jídlo s sebou". Prosíme o dodržování platných nařízení, pokynů jednotlivých obchodů a ostrahy centra. Těšíme se na Vás!