Načítám Akce

Události a novinky

Find Akce

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Central Kladno

Branou do světa výhodných nákupů, slev a dárků je věrnostní karta Central Kladno. Sbírejte body za návštěvy centra a nákupy v jednotlivých prodejnách. Registrace do věrnostního programu probíhají na našem infostánku nebo on-line na www.centralkladno.cz.

LETNÍ SOUTĚŽ: Výherci

Máme tady výherce naší velké letní soutěže o skvělé ceny. Dne 13. 7. 2020 jsme vylosovali: Jindřicha M., který získává iPhone a Lenku Č., která se může těšit na elektrokoloběžku. Dne 27. 7. 2020 jsme vylosovali: Radku N., která získává iPhone a Šárku C., která se může těšit na elektrokoloběžku. Dne 10. 8. 2020 jsme vylosovali: Ludmilu H., která získává iPhone a Sylvii K., která se může těšit na elektrokoloběžku. Dne 24. 8. 2020 jsme vylosovali: Miloše N., který získává iPhone a Petru H., která se může těšit na elektrokoloběžku. Dne 7. 9. 2020 jsme vylosovali: Jiřího H., který získává iPhone a Alenu L., která se může těšit na elektrokoloběžku. Výhercům gratulujeme!

ALBERT: Otevírací doba

Vážení zákazníci, nová otevírací doba HPM Albert je 7.00–21.00 hodin. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Pro vaše bezpečí

Vážení zákazníci, v prostorách Central Kladno stále probíhá častější desinfekce prostor a úklid, abychom udělali pro vaše bezpečí maximum. Děkujeme za vaši přízeň. 

Uzavření lávky

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat, že do 30. 9. 2020 je z technických důvodů kompletně uzavřena lávka vedoucí do Central Kladno. Při vstupu do centra vás proto prosíme o využívání hlavního vchodu z ulice Petra Bezruče. Děkujeme za pochopení.

Upozornění od 10. 9. 2020

Vážení zákazníci, od 10. 9. 2020 je opět zavedena povinnost vstupovat do budov, mezi které patří i obchodní centra, s ochranou dýchacích cest – zakrytím úst a nosu rouškou, respirátorem, šátkem apod. Chraňte sebe i ostatní. Děkujeme! Pro všechny zapomnětlivé návštěvníky máme na infostánku připravenou jednorázovou roušku.