Blog

Obujte se do JARNÍ INSPIRACE

Obujte se do JARNÍ INSPIRACE

Jaro je oficiálně tady a my jsme pro vás připravili malou/velkou inspiraci, kterou můžete oživit svůj botník. Najdete v ní kousky sportovní i elegantní a nezapomněli jsme ani na muže. Většina vybraných modelů je nadčasových, nemusíte se tedy bát, že byste je neunosili třeba i v další sezóně.

Vybrané boty a doplňky jsou z prodejny Baťa, aktuálně můžete vybírat a nakupovat on-line na https://www.bata.cz.

Prvním jarním trendem a zároveň stálicí v dámském botníku jsou mokasíny, a to v mnoha barvách
Pro sportovněji zaměřené jsou tu ale také oblíbené chunky tenisky
Už máte ty své? Výběr je opravdu pestrý!
Baťa nezapomíná ani na muže a představuje kolekci RED LABEL
Vyhrává to u vás pohodlí a uvolněný styl? Pak si určitě vyberete…
Jednoduché, ale díky barvě nepřehlédnutelné botky
A naším závěrečným tipem jsou tyhle krasavice se zdobením, které nám učarovalo
Oživí i váš outfit?

Přejeme vám krásné jaro!

Text a foto ©kccdevelopment

SALÁTY: Jarní nálož vitamínů 3x jinak

SALÁTY: Jarní nálož vitamínů 3x jinak

Jaro s sebou kromě sluníčka a probouzející se přírody přináší i věci méně příjemné, jako je například jarní únava. Vyzrát na ni můžete vícero způsoby a jedním z oblíbených je pořádná nálož vitamínů v podobě zeleninových salátů. Vybrali jsme pro vás naše tři nejoblíbenější.

Jenom salát?

„Po salátu budu mít hlad,“ znějí často výmluvy lidí, kteří ještě kouzlo tohoto rychlého a jednoduchého pokrmu neobjevili. Není to ale vůbec pravda. Když k salátu kromě zeleniny přidáte i suroviny obsahující bílkoviny (kousky opečeného masa, uvařené vajíčko, tuňák v oleji), nebo sacharidovou přílohu (opečený toast), získáte plnohodnotný oběd či večeři.

Žádná nuda

Příprava salátů a jejich oblíbenost často ztroskotá také na tom, že nám chybí inspirace k jejich přípravě. Pokud si budete stále chystat jeden druh se stejnými ingrediencemi, je samozřejmé, že se této „pochoutky“ rychle přejíte. Střídejte proto už samotný základ, salátů existuje spousta, jmenujeme třeba ty základní: hlávkový, ledový, římský, rukola, dubáček, čekanka, kadeřavé saláty a další.

Naše tři tipy

Salát s tuňákem – klidně k obědu

Z čeho se skládá:

 • ledový salát
 • ředkvičky
 • tuňák v oleji
 • mozzarella
 • vařená vajíčka

Tip: Pokud máte radí vajíčka v „tekutějším“ stavu, uvařte je naměkko a snězte s ještě teplým žloutkem.

Šopský salát – lehká večeře

Z čeho se skládá:

 • rajčata
 • paprika
 • salátová okurka
 • feta nebo balkánský sýr
 • bylinky, koření
 • olivový olej

Tip: Právě šopský salát láká k různým obměnám, aby nám nezevšedněl. Naším tipem je třeba přidání oliv.

Polníček s jahodami – zdravá svačinka

Z čeho se skládá:

 • mix salátů s převahou polníčku
 • jahody
 • ořechy (vlašské nebo mandle)
 • kozí sýr

Náš tip: Salát můžete dále ochutit třeba bazalkou, chia semínky nebo javorovým sirupem.

Už se vám sbíhají sliny? Přejeme vám dobrou chuť!

Závěr pro zaneprázdněné

Ano, výroba salátu zabere přece jen chvilku času, a hlavně je potřeba mít na jeho přípravu vždy vše po ruce a čerstvé. Nestíháte? Máme pro vás dobrou zprávu. Vitamíny ze zeleniny a ovoce můžete rychle načerpat také pomocí různých šťáv. Doporučujeme k návštěvě Fruitisimo – ten nejovocnější bar pod sluncem.

Text a foto ©kccdevelopment

Čtení, které bude vaše děti bavit

Čtení, které bude vaše děti bavit

Čtení je důležité pro rozvoj slovní zásoby, k umění vyjádřit se slovem i písmem. Vztah dětí ke knížkám by se měl budovat a posilovat už od malička. Máme pro vás jeden tip, jak na knihy nalákat i naše nejmenší ratolesti.

Představujeme Kouzelné čtení

Kouzelné čtení je edice interaktivních mluvících produktů od české firmy Albi. Jedná se tedy nejen o knihy, ale také hry, puzzle, samolepky a další doplňky.

K tomu, aby vše fungovalo, jak má, slouží elektronická tužka Albi. Tu zakoupíte v základní sadě nebo v sadě, která obsahuje rovnu i některou z knih. Pak už si stačí jen prostudovat Průvodce kouzelným čtením a můžete se společně s dětmi vydat za zábavou s poznáním.

Co vás v Kouzelném čtení čeká? Je to:

 • spousta pohádek
 • říkanek a zpívánek
 • encyklopedií
 • výukových knih
 • slovníků
 • atlasů
 • a mnoho dalšího.

Knihy a hry z této edice obsahují plno dialogů, písniček a vědomostí, které uspokojí zvídavé děti a pomáhají jim v rozvoji různých dovedností.

Zkušenost maminky Lenky:

S dcerou (2,5 roku) s Kouzelným čtením právě začínáme. Máme knihu Perníková chaloupka, kterou jsme zakoupili spolu s tužkou a hned jsme přikoupili ještě knížku říkadel. Moc se těším, až přijdou na řadu i další, například vzdělávací publikace z této edice.

Mnoho knih je namluveno známými českými osobnostmi a ilustrováno krásnými obrázky. Oblíbit si je tedy všemi smysly je snadné.

A jak představuje Kouzelné čtení sám výrobce?

CO JE KOUZELNÉ ČTENÍ A ALBI TUŽKA

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení.

Přejeme vám příjemnou zábavu a uvidíte, že prostřednictvím této edice si vaše děti udělají ke knihám krásný vztah už od malička. K samostatnému čtení pak už bude jen krůček!

Kouzelné čtení seženete například v prodejně Luxor.

Text a foto ©kccdevelompent

Zveme na nákupy, kávu, masáž i výstavy

Zveme na nákupy, kávu, masáž i výstavy

– – rozhovor s Ivanou Hendrychovou, vedoucí marketingu Central Kladno – –

Blíží se jaro a v obchodech jsou už připraveny nové módní kolekce, co bychom si určitě neměli nechat ujít?

Módních značek najdete v Central Kladno hodně – spolu s obuví a doplňky je to přes třicet prodejen. Proto si myslím, že si u nás vybere každý podle svého stylu a je velmi těžké doporučit jen některé z nich. Ale zkusím vybrat… S nejnovějšími trendy se určitě setkáte v prodejně Orsay, Camaïeu, Lindex nebo třeba Reserved. Volnočasověji zaměřené zákazníky potěší Bushman i Timeout, a ty preferující sportovní módu pak Sportisimo či A3 Sport. Street fashion nebo módu pro mladší generace nabízí Molo, Cropp, House a mnohé další.  

Vánoce jsou za námi, svátek zamilovaných také, na řadu přicházejí Velikonoce… Kam zavítat pro tradiční výzdobu?

Velmi pěknou výzdobu nabízí tradičně KiK, Pepco a Horoskop. Pro milovníky velikonočního beránka a dalších dobrot je tu Tescoma či Orion, kde seženete vše potřebné do kuchyně. A potom si teprve můžete pořídit něco nového na sebe, aby vás podle tradice beránek nepokakal. Když se vám však s příchodem velikonočních svátků nebude chtít vařit ani péct, můžete se zastavit na jídlo i dobrou kávu se zákuskem u nás.

Kde všude můžeme své chuťové buňky uspokojit?

Nabízí se například Kantýna Poldi, Hokkaido sushi bar, UGO Salaterie a další možnosti občerstvení. Kávu si vychutnáte ve Starbucks, v Kavárně Štěstí a na vaši návštěvu se těší i Cafe Infinity. Aby si ji mohli v klidu vypít i rodiče s malými dětmi, je tu Človíčkov – dětská herna s posezením. A jestli si u kávy rádi čtete, pak před tím navštivte Luxor, který se v loňském roce přestěhoval do větších prostor u vstupu do centra.

Do obchodních center patří také služby různého druhu. Jaké můžeme využít v Central Kladno?

Tak třeba myčku aut, čistírnu oblečení, bankovní pobočky nebo cestovní agentury. Nechybí ani kadeřnictví, fitness klub s masážemi, optika nebo prodejny operátorů. Spoustu potřebných věcí si u nás tedy můžete zařídit při jedné návštěvě a spojit to s některou z volnočasových aktivit.

Kromě služeb a nákupů se zde odehrávají i různé akce… Přiblížíte nám jejich koncept?  

Při akcích se zaměřujeme jednak na celé rodiny s dětmi, ale i na samotné dospělé návštěvníky. Pořádáme výstavy s vernisážemi, akce se sportovní tematikou, hudební i taneční vystoupení. Spolupracujeme s mnoha kladenskými a regionálními organizacemi, spolky a subjekty – a samozřejmě také s městem Kladno jako takovým. Těším se, že tento trend bude nadále pokračovat a srdečně vás na naše akce zvu.

Text a foto ©kccdevelompent

Buď můj VALENTÝN…

Buď můj VALENTÝN…

Svátek zamilovaných klepe na dveře. Ať už jste jeho příznivci, či ne, věřte, že malý dárek udělá vaší milované polovičce radost. Proč tedy nevyužít právě tento den? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si sv. Valentýna užít od rána do večera.

Po probuzení

Říká se, že jaké máme ráno, takový bude celý náš den. Zkuste si tedy třeba přivstat a místo hektické nebo žádné snídaně si připravit malou hostinu. Dobroty můžete chystat s partnerem dohromady, anebo mu udělat překvapení. Určitě by při tom neměl chybět pěkný snídaňový servis nebo oblíbený hrníček toho druhého. Že ani jedno z toho nemáte? Pak máte hned i tip na dárek.

Dopolední překvapení

Nestihli jste se ráno zařídit podle předchozího nápadu? Nevadí, máte čas to dohnat i po odchodu do práce. Ve větších městech není problém poslat nějakou dobrotu tomu druhému přímo na jeho pracoviště. Může to být malá svačinka, bonboniéra a ženy samozřejmě potěší květina – a nemusí to být hned sto rudých růží. Nezapomeňte, že Valentýn nezačíná až večer.

Dobrý oběd

Pokud je to možné, můžete si polední pauzu naplánovat společnou, ale neházejte flintu do žita ani v případě, kdy to nejde skloubit. Dobrý oběd si můžete přece dopřát také sami a pochutnat si, i když jste třeba single. Důležitá je totiž také láska k sobě samým, rozmazlovaní a hýčkání se nevyjímaje. Nevztahuje se to sice jen na den sv. Valentýna, ale proč si to právě při této příležitosti nepřipomenout?!

Čas na relax

Odpoledne po práci přichází čas na vytoužený odpočinek. Někdo rád relaxuje doma u knížky nebo oblíbenou tvořivou činností, druhý by raději na vycházku nebo někam za sportem. Můžete buď udělat kompromis a dohodnout se na společné aktivitě, nebo partnerovi naopak dopřát jako dárek nějaký zážitek. Let balonem sice takhle narychlo neseženete, ale to vůbec nevadí. Někdy totiž stačí maličkost. Pohlídat děti, objednat masáž, vyrazit do kavárny nebo do sauny. Splňte druhému jeho přání.

Romantický večer       

Den končí a začíná se stmívat. Jak strávíte valentýnský večer? To už je čistě na vás. Co vám ale můžeme doporučit, je: spousta svíček, dobré víno a třeba i zábavnou deskovou hru pro dva. Uvidíte, že se pobavíte lépe než u sledování televize. A kdyby i na ni přece jen došlo, vyberte parádní romantický film.

Přejeme vám krásný svátek zamilovaných!

Text a foto ©kccdevelopment

Přijďte se pobavit!

Přijďte se pobavit!

Na únor jsme pro připravili hned několik akcí, při kterých si na své přijdou rodiny s dětmi, milovníci fotografií, her nebo přírody. Na co se můžete těšit?

Den linky 112

Již tradiční akcí se v měsíci únoru stává Den linky 112. Návštěvníci malého operačního střediska, které tento den v Central Kladno vyroste, mají možnost se při akci pořádané ve spolupráci s HZS Středočeského kraje dozvědět zajímavé informace o fungování této linky. Například: Jak funguje jednotné číslo tísňového volání? Co se stane, když zavolám na 112? Na jaké číslo volat, když hoří? Právě datum 11. 2. se skládá z číslic, které společně tvoří známé číslo pro pomoc v nouzi, a proto bylo zvoleno za Den jednotného evropského čísla tísňového volání 112. Letos se na vás tedy budeme těšit 11. 2. 2020.

Kladenský krasohled

Soutěžní projekt Kladenský krasohled založilo město Kladno v roce 2019 jako příležitost pro amatérské i profesionální fotografy.  Do prvního ročníku se zdánlivě prostým, a přece mnohovrstevnatým tématem „Kladno“ se zapojilo 63 účastníků. V soutěžním období od 1. března do 15. října loňského roku zaslali do soutěže celkem 273 fotografií. Z těch nejvydařenějších vybrali Kladeňáci svým hlasováním tři nejlepší snímky a další tři pak vybrala porota. Na výstavě, která se uskuteční od 31. 1. 2020 do 29. 2. 2020 v Central Kladno, bude k vidění 40 vybraných snímků. Jste srdečně zváni ke zhlédnutí.

Výstava fotografií Blíž k přírodě

Ve spolupráci se Zooparkem Zájezd vznikla další výstava, tentokrát zaměřená na přírodu. Fotografie zvířat ze Zooparku i z divoké přírody najdete od 1. 2. do 5. 3. 2020 v 1. patře Central Kladno. Autory fotografií jsou Anežka Ťuláková, Tomáš Caska, Daniel Koleška, Jitka Jonáková a Jiří Marek.
Pokud vás láká mít kousek přírody doma nebo v kanceláři, pak vězte, že výstava je benefiční – přímo na místě máte možnost objednat si vybraný obraz. Výtěžek z prodeje následně poputuje na chov ohrožených druhů zvířat v Zooparku Zájezd. Výstavu doprovodí naučná stezka po obchodním centru i facebooková soutěž o volné vstupenky.

Herní zóna FORZA

Pro malé i větší nadšené hráče jsme v termínu 10. 2. až 23. 2. 2020 připravili opět skvělou herní zónu, tentokrát zaměřenou na žánr závodních a řidičských her s dynamickými etapami a nádhernými scenériemi. Navazujeme tak na úspěšnou akci loňského roku, kdy jste si v Central Kladno mohli zahrát Minecraft. Přijďte zapařit i letos!

Text a foto ©kccdevelompent

Trendy roku 2020: víme, jaké budou!

Trendy roku 2020: víme, jaké budou!

Po novoročních slevách přichází čas podívat se na to, co nás v letošním roce v módě čeká. Návrháři zaplnili mola novými trendy již od podzimu loňského roku a my jsme pro vás vybrali několik tipů z oblasti oblékání a líčení. Tak pojďme na to!

Barvou roku se stává…

Zajímá vás, jaká barva by v roce 2020 neměla chybět ve vašem šatníku a kdo o tom rozhodl? Pak vězte, že je to modrá a že tuto volbu má na svědomí společnost Pantone. Právě ta každoročně vybírá, do jaké barvy a jakého odstínu bychom se měli tentokrát zahalit. V případě modré to již na konci roku 2019 vyhrála její základní podoba – bez jakýchkoli tónů, lesku nebo kombinací. Barva classic blue tak nahradila korálovou, která vévodila loňským měsícům.

Vesty, vesty, vestičky

Vesty užijí muži i ženy a jejich provedení může mít mnoho podob. Dobrá zpráva je, že letos se budou nosit snad všechny. Aktuálně tedy můžete sáhnout po nějaké teplejší huňatější variantě, na jaře přejít na lehčí verzi v podobě džínoviny a v létě si vestičku nechat třeba jen na chladnější večery. Muži mohou volit klasickou vestu jako doplněk k obleku, ale věříme, že je zaujmou i různé sportovní varianty.

Retro vzory, vycpávky

Ačkoli zvířecím vzorům ani v letošních kolekcích zatím neodzvonilo, tu pravou parádu uděláte spíše s retro vzory. Patří k nim geometrické obrazce, květinové motivy, ale třeba i puntíky – ty najdete opravdu všude. A co se z minulosti ještě vrátilo? Jsou to například vycpávky, takže pokud máte ve skříni ještě nějaký ten model s vycpanými rameny, jeho čas právě nastal. Tento trend platí pro ženy i pro muže, takže směle do toho!

Inspirace z prodejny GATE

Když kabelku, tak přírodního vzhledu

Kdo má rád doplňky béžových a podobných odstínů, nemusí čekat jen na léto. Kabelky, tašky, batohy mohou vypadat po celý rok tak, jako byste právě přišli z pláže. Tedy samozřejmě ne při všech příležitostech, ale do práce i na volný čas vám přírodní barvy a materiály poslouží skvěle… Hitem posledních let se stala také výroba z recyklovatelných materiálů a tento trend bude určitě nadále pokračovat.

A jak by se daly trendy roku 2020 shrnout třemi slovy? Třeba takhle: vrstvení, udržitelnost, nositelnost. Pokud je to váš oblíbený styl, máte vyhráno!

Tip na závěr

Kromě módních tipů jsme pro vás vybrali i několik rad, jak by mělo vypadat vaše letošní líčení. Vládne mu přirozenost, pastelové linky, výrazné přirozené obočí a lesk na rty. Kombinace, která se hodí na den i večer, potěší zejména milovnice minimalismu.

Text ©kccdevelopment
Foto ©gate

Jak si užít slevy?!

Jak si užít slevy?!

Vánoční svátky jsou sice již za námi, ale doba nákupů nekončí. Právě naopak. Slevy, které po Vánocích pravidelně přicházejí, jsou tou nejlepší příležitostí udělat si radost. Zapomněl Ježíšek na nějaký dárek, nebo donesl finanční hotovost? Splňte si tajné přání právě teď.

1. Upřesněte si, co potřebujete

Někdy nás láká jít nakupovat jen proto, že jsou slevy… Řekneme si, že si až na místě rozmyslíme, co vlastně potřebujeme. Ano, může to tak být, ale pravděpodobně bude lepší si alespoň přibližně předem sepsat, co budete nakupovat. Rozbila se vám mezi svátky kuchyňská váha? Hned si to poznamenejte, a nestane se vám, že slevy v elektru minete bez povšimnutí. Zapomněli jste si nadělit oblíbenou kosmetiku? Šup s ní na seznam. A tak dále. Zapište si menší i větší položky a uvidíte, že ušetříte čas i nervy.

2. Nepodceňujte výběr

Nízké ceny nás mohou lákat k tomu, že si tričko za stovku „přece ani nemusíme zkoušet“. Možná je to pravda, pokud máte u oblíbené značky již vychytané velikosti, které vám sednou, nebo máte zkrátka dobrý odhad. U jiných neověřených kousků ale výběr nepodceňujte a věnujte mu dostatek pozornosti. Chcete si nákupy přece užít jako vždy, a ne poté doma zjistit, že vám polovina věcí nesedí – a zkazit si radost vracením zboží.

3. Rozlišujte a čtěte

Slevových akcí je bezpočet a každá je trochu jiná – vyjádřená procenty, konkrétní částkou, nebo třeba typu 2 + 1 zdarma a další. Obchodníci je popisují a je třeba si tedy pozorně přečíst, na co konkrétně se sleva vztahuje… Zboží se může vyskytnout ve slevě také z různých důvodů. Třeba takový kabát jde do výprodeje proto, že pochází z loňské kolekce, ale může to být také proto, že mu třeba chybí knoflík nebo má jinou menší vadu.

4. Mrkněte na trendy

Pokud budete mít štěstí, může se vám stát, že ve slevách ulovíte trendy, jejichž příchod módní návrháři teprve ohlašují. Jak je to možné? Je to celkem jednoduché, některé na první pohled časově omezené výstřelky se vrací, jiné záležitosti módy přetrvávají i více než jednu sezónu. Nemusíte se tedy bát, že ve výprodeji najdete jen něco, co si následně ani neužijete. A pokud by se tak přece jen stalo, uložte danou věc na chvilku do skříně – její čas určitě přijde!

5. Co si pořídit?

Kdybychom vám měli závěrem poradit jen tři věci, které zakoupit ve slevách, byly by to následující:

Nadčasové kousky: třeba kvalitní boty a kabelku.

Zásobu dobrého čtiva, protože knih není nikdy dost.

A nezapomeňte také na vaše zvířecí mazlíčky – i oni si zaslouží v novém roce péči.

Přejeme vám při výběru šťastnou ruku!

TIPY NA DÁRKY: pro děti a pro muže

TIPY NA DÁRKY: pro děti a pro muže

Druhý díl seriálu s tipy na dárky jsme zaměřili na děti a muže. Vybrali jsme dárky pro menší i větší holky a kluky a nechybí ani dáreček pro nejmenší. U pánů jsme pak připravili něco pro ty, kteří rádi tráví čas v kuchyni: ať už jako kuchaři, nebo ochutnávači.

Inspiraci a spoustu nápadů pro Ježíška nachystala do svého Vánočního katalogu prodejna Pompo. Vybírali jsme z něj, ale také přímo na prodejně.

Pro malé i velké

Puzzle dokáže děti zabavit na dlouhé hodiny a propadají mu i dospělí. Se skládáním mohou naše dítka začít už opravdu brzy a od oblíbených dětských motivů přejít třeba ke vzdělávacím skládačkám.

Pro holky

Pro dívky jsme objevily pletařskou sadu pro výrobu čepic a maňásků nebo třeba továrnu na muffiny. Obě září barvami a pro kreativní slečny jsou jako stvořené.

Pro kluky

Také chlapci rádi něco vytvářejí, a hlavně milují pokusy. Vybrali jsme pro ně proto sadu krystalů, které jim vzniknou přímo před očima. Hezčí ozdobu pokojíčku nebo dárek pro kamarády budete jen těžko hledat.

Pro nejmenší  

Miminka a batolata dostávají obvykle soustu dárečků od příbuzných, a proto je někdy těžké najít něco, co ještě nemají. Zaměřili jsme tedy pozornost na praktickou stránku věci a doporučujeme jídelní sadu pro malé strávníky. Uvidíte, že stolování s nejmenšími bude s barevným nádobím snadné i zábavné.

Pro muže

Za dárky pro naše drahé manžely, tatínky nebo dědečky jsme se vydali do prodejny Tescoma, kde najdete spoustu kvalitních pomůcek do kuchyně.

Je libo po obědě kávu, nebo raději pivo? Z hezkých šálků a sklenic bude oboje chutnat výtečně.

Dále jsme pátrali po kvalitní pánvi, protože bez ní se v kuchyni neobejde žádný mistr. Zaujala nás tato určená na palačinky. Mňam.

Mezi další důležité pomocníky patří třeba kuchyňská prkénka nebo kořenky, kterým to bude i u vás doma slušet. Co říkáte?

Přejeme vám, ať vybrané dárky udělají vašim blízkým radost, užijte si štědrovečerní večeři se sklenkou něčeho dobrého a cukroví ať se v puse jen rozpouští!

#FandimeKladnu: vánoční rozhovory – 2. část

#FandimeKladnu: vánoční rozhovory – 2. část

Daan Van Haarlem (Nizozemí)

Blíží se Vánoce, jak budete tyto tradiční svátky slavit?
Chystám se zpátky do Holandska – strávit čas doma a užít si rodinnou vánoční večeři.
Co si přejete od Ježíška?
Novou zimní čepici.
Jaké dárky budete nadělovat?
Kladenský volejbalový dres – tričko a šálu.
Jak hodnotíte start letošní volejbalové sezóny?
Byl to těžký start… Ale naším plánem je zlepšovat se zápas od zápasu. Většinu bodů máme z domácích zápasů, takže s naší domovskou podporou jich přichází více.
Co si nejvíce přejete do nového roku, osobně i jako hráč?
Mnoho vyhraných zápasů, doma plnou halu kladenských fanoušků a zlatou medaili na konci sezóny.

Stefan Okošanović (Srbsko):

Blíží se Vánoce, jak budete tyto tradiční svátky slavit?
Naše Vánoce v lednu budu pravděpodobně slavit sám.
Co si přejete od Ježíška?
iPhone nebo Mazdu 6 2.0 diesel :-).
Jaké dárky budete nadělovat?
Objetí.
Jak hodnotíte start letošní volejbalové sezóny?
Nezačali jsme dobře, ale nyní je to už lepší.
Co si nejvíce přejete do nového roku, osobně i jako hráč?
Hlavně zdraví a lásku.

Miloš Vemič (Srbsko)

Blíží se Vánoce, jak budete tyto tradiční svátky slavit?
Naše Vánoce jsou o dva týdny později – 7. ledna. Takže budu tady v Kladně, se svojí ženou a dětmi. Pravděpodobně budu tento den trénovat. Nejdůležitější ale je, že budu obklopen lidmi, které nejvíce miluji.
Co si přejete od Ježíška?
Nějaké dobré knížky.
Jaké dárky budete nadělovat?
Mnoho hraček.
Jak hodnotíte start letošní volejbalové sezóny?
Jako velice těžký, ale nyní už je lépe.
Co si nejvíce přejete do nového roku, osobně i jako hráč?
Zdraví pro celý tým i naše rodiny.

Vladimír Mikulenka

Blíží se Vánoce, jak budete tyto tradiční svátky slavit?
Svátky budu trávit jako každý rok v rodinném kruhu.
Co si přejete od Ježíška?
Obal na mobil.
Jaké dárky budete nadělovat?
Elektroniku.
Jak hodnotíte start letošní volejbalové sezóny?
Začátek sezóny jsme nerozehráli úplně dobře, ale s přibývajícími zápasy jsme sehranější. Věřím, že naše forma vygraduje ve správnou chvíli.
Co si nejvíce přejete do nového roku, osobně i jako hráč?
Po hráčské stránce si přeji co nejvíce vyhraných zápasů a kladenskou halu pořád zaplněnou našimi skvělými fanoušky a samozřejmě titul pro Kladno! Po osobní stránce zdraví.

David Kuboš

Blíží se Vánoce, jak budete tyto tradiční svátky slavit?
S přítelkyní a rodinou.
Co si přejete od Ježíška?
Nechám se od Ježíška překvapit.
Jaké dárky budete nadělovat?
Podobně jako každý rok zatím vůbec netuším.
Jak hodnotíte start letošní volejbalové sezóny?
Začátek sezóny nebyl úplně podle našich představ, ale tým se postupně sehrává, tak věřím v lepší výkony i výsledky.
Co si nejvíce přejete do nového roku, osobně i jako hráč?
Jako hráč samozřejmě co nejlepší výsledky a osobně zdraví.

Dominik Wallisch

Blíží se Vánoce, jak budete tyto tradiční svátky slavit?
Vánoce budu slavit s rodinou a přáteli doma.
Co si přejete od Ježíška?
Nějaké sportovní vybavení.
Jaké dárky budete nadělovat?
Poukazy a sportovní vybavení.
Jak hodnotíte start letošní volejbalové sezóny?
Start se nám úplně nevydařil, ale začínáme se chytat a věřím, že už výsledky půjdou jen nahoru.
Co si nejvíce přejete do nového roku, osobně i jako hráč?
Hlavně zdraví na Kladně.

ROZHOVOR: Originální fotodárky

ROZHOVOR: Originální fotodárky

Jako poslední díl naší série článků s prodejnou CEWE FOTOLAB jsme pro vás nachystali vánoční rozhovor (nejen) o fotodárcích. Dozvíte se v něm, jaké jsou ty nejoblíbenější, ale třeba také jak postupovat při nákupu fototechniky nebo jak sehnat „Ježíška“ na poslední chvíli…

Vánoce jsou na dohled, máte pro naše čtenáře tipy na oblíbené fotodárky?

Nejoblíbenějšími vánočními dárky jsou už tradičně CEWE KALENDÁŘE a CEWE FOTOKNIHY z vlastních fotografií. Jsou to originální dárky, které vyvolávají v obdarovaných emoce, někdy dokonce i slzy dojetí. Díky tomu, že máme na tyto produkty 100% garanci doručení do Vánoc nebo zdarma, má každý zákazník jistotu, že mu objednané fotodárky stihnou přijít tak, aby je mohl darovat pod stromeček. Garance však musí taky někdy skončit. Její termíny pro různé produkty najdou zákazníci přehledně na našem webu www.fotolab.cz.

Pokud zákazník nemá ještě několik dnů před Vánocemi dárky, tak máme dobré zprávy. Pro opozdilce máme CEWE FOTO IHNED a naše CEWE FOTOKIOSKY, kde si můžete vytvořit dárky na počkání i z jedné fotky.   

Máte pro letošní roky připraveny nějaké novinky, které potěší pod stromečkem?

Novinky přinášíme každý rok. V posledních letech to byla například CEWE FOTOKNIHA Pure s 22 fotkami, která se tvoří v mobilu. Potom dětská CEWE FOTOKNIHA z tvrdého papíru v kroužkové vazbě, která je vhodná i pro nejmenší. Rodiče mohou být klidní, protože je z testovaného materiálu a je v podstatě nemožné ji zničit. Letošní podzim byl zase ve znamení nového adventního kalendáře s kinder vajíčky nebo nových magnetek z vlastní fotky.

Jak se během let proměňují trendy ve výrobě a zpracování fotodárků?

Hodně. Dostali jsme se od analogové fotografie přes digitální fotografie až k mobilním aplikacím. Naše společnost je stále lídrem na trhu, a nejen že drží krok s trendy a dobou, ale trendy vytváří. Jsme rádi, že máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se za námi vrací.

Fototechnika je poměrně nákladná záležitost, jak bychom měli postupovat, když bychom třeba někoho blízkého chtěli obdarovat fotoaparátem. Najdeme u vás na prodejně radu?

Na všech našich prodejnách najdete lidi, které fotka baví. Mnoho z našich kolegů z prodejen jsou navíc ve společnosti řadu let, a tak mají mnoho zkušeností. Poradenství na prodejně je samozřejmost a je velmi využívané našimi zákazníky. Tím, že spolupracujeme se všemi významnými výrobci fototechniky, jako je Nikon, Canon, Fujifilm, Sony, Olympus a další, tak u nás zákazník najde nepřeberné množství techniky pro začátečníky i profesionály.

Přiznejme si, že někdy dárky pořizujeme doslova na poslední chvíli, je možnost u vás zachránit situaci, kdy nestíháme vše zařídit právě včas?

Ano. Stačí přijít s fotkami v mobilu, USB nebo na paměťové kartě do naší prodejny a na již zmíněném červeném CEWE FOTOKIOSKU vytvoříte během několika minut originální dárek na počkání – vánoční přání nebo třeba kalendář na celý rok. Ve většině prodejen máme otevřeno ještě i 24. prosince, takže umíme zachránit situaci opravdu na poslední chvíli.

Odpovídala Dagmar Havlová, vedoucí prodejny CEWE FOTOLAB Kladno.

TIPY NA DÁRKY: pro ženy

TIPY NA DÁRKY: pro ženy

Advent je na dohled a Vánoce se blíží mílovými kroky. Hledáte inspiraci, co darovat blízkým pod stromeček? Připravili jsme si pro vás dvoudílný fotoseriál, ve kterém se zaměříme na dárečky pro celou rodinu i vaše přátele. A začínáme ženami. Co darovat mamince, babičce, dceři, kamarádce nebo třeba kolegyni? Čtěte dále. 

Horoskop

Jako první jsme pro vás připravili několik tipů z prodejny Horoskop, která dokáže potěšit všechny milovníky krásných dekorací a lahodných dobrot.

Vánoce bez andělíčků by nebyly to pravé. Koho bude střežit ten od vás?

Čaje a zase čaje

V prodejně Horoskop najdete nepřeberné množství čajů všech chutí. Klasikou jsou například ty od firmy Grešík. 

Nechybí ale ani čaje pečené… 

… nebo čajíky ve speciálním vánočním balení. Zásoby na Vánoce potěší! 

Yves Rocher

Do voňavého krámku značky Yves Rocher jsme se vydali nafotit speciální vánoční kolekci a myslíme si, že se opravdu povedla. Co říkáte?

Nedávnou novinkou je také kolekce Argan a Růže, která potěší všechny smysly. Nabízí například tělová mléka nebo oblíbené sprchové gely.

A pokud si nejste jisti, co by obdarovanou potěšilo, máme pro vás tip na dárkový poukaz v krásném designu!

Orsay

Na závěr jsme nemohli minout novou kolekci šperků v Orsay, která je ryze vánoční. Mezi náušnicemi jsou stromečky, sněhuláci, hvězdičky – elegantní i bláznivé kousky. Třpytivých dárků totiž není nikdy dost.

A třpytí se to i na svetrech nebo šálách, kterých najdete v Orsay, co hrdlo ráčí. Korálkové a perličkové aplikace vyniknou ve všech svátečních chvílích, které nás o Vánocích čekají.  

Dárkové karty najdete i zde, můžete proto darovat možnost výběru, která potěší každou lovkyni módních trendů.

A to je pro dnešek vše. Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku a Instagramu, kam přidáváme další vánoční tipy. V příštím článku se se zaměříme na děti a muže.

Přejeme vám krásný advent!

Text a foto ©kccdevelompent