Jak si užít valentýnský večer? Naše tipy napoví!

Jak si užít valentýnský večer? Naše tipy napoví!

Letošní svátek zamilovaných připadá na neděli. Udělejte si tento den ještě o něco hezčím, obdarujte své milované a radujte se s nimi z dárečků i pohodového večera. Někdy stačí jen maličkosti a slavnostní atmosféra na sebe nenechá dlouho čekat. Tak směle do příprav!

I když si v aktuální době nemůžeme jen tak vyrazit na večeři do oblíbené restaurace, nic nám nebrání uspořádat si malou nebo větší hostinu v pohodlí domova a začít večer u krásně prostřeného stolu. Na co při tom nezapomenout?

Přípitek na lásku si žádá bublinky

Před večeří si můžete dopřát pravé šampaňské na přípitek, během několika chodů vybrané víno a na závěr poctivý digestiv. Správně zvoleným nápojem povýšíte celé menu na profesionální úroveň. Láhev oblíbeného moku může být také skvělým dárkem pro toho druhého. Nechte si se vším poradit v naší prodejně Víno a destiláty, kde si můžete rovnou vybrat ze široké nabídky.

Láska prochází žaludkem

Dobrou zprávou je, že s vařením si můžete nechat pomoc a vyzvednout si klidně celé menu ve vybraných restauracích. Doma potom připravit krásné prostírání a vše, co k romantické večeři patří. Upéct můžete třeba jen zamilovaný zákusek nebo nečekat na večeři a začít už ráno zamilovanou snídaní. Skvělé pomocníky do kuchyně najdete jako vždy v prodejně Tescoma a Orion. Naším tipem jsou pak všechny moučníky, které upečete s láskou.

Malé dárky od srdce

Může to být květina, nezapomenutelná vůně, dobrá čokoláda, lahodný čaj, aromatická svíčka – ale i cokoli dalšího. Dárek z lásky nemusí být velkolepý, a přesto bude vždy symbolem toho, že na druhého myslíte a chcete mu udělat radost. Květinovou krásu můžete najít v prodejně Holandské květiny, kosmetické dárečky nabízí dm drogerie a pro různé čaje nebo další dobroty zajděte do nové prodejny Herba.

Přejeme vám, ať se celý večer vydaří přesně podle vašich představ!

Text a foto ©kccdevelompent

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..