Zveme na nákupy, kávu, masáž i výstavy

Zveme na nákupy, kávu, masáž i výstavy

– – rozhovor s Ivanou Hendrychovou, vedoucí marketingu Central Kladno – –

Blíží se jaro a v obchodech jsou už připraveny nové módní kolekce, co bychom si určitě neměli nechat ujít?

Módních značek najdete v Central Kladno hodně – spolu s obuví a doplňky je to přes třicet prodejen. Proto si myslím, že si u nás vybere každý podle svého stylu a je velmi těžké doporučit jen některé z nich. Ale zkusím vybrat… S nejnovějšími trendy se určitě setkáte v prodejně Orsay, Camaïeu, Lindex nebo třeba Reserved. Volnočasověji zaměřené zákazníky potěší Bushman i Timeout, a ty preferující sportovní módu pak Sportisimo či A3 Sport. Street fashion nebo módu pro mladší generace nabízí Molo, Cropp, House a mnohé další.  

Vánoce jsou za námi, svátek zamilovaných také, na řadu přicházejí Velikonoce… Kam zavítat pro tradiční výzdobu?

Velmi pěknou výzdobu nabízí tradičně KiK, Pepco a Horoskop. Pro milovníky velikonočního beránka a dalších dobrot je tu Tescoma či Orion, kde seženete vše potřebné do kuchyně. A potom si teprve můžete pořídit něco nového na sebe, aby vás podle tradice beránek nepokakal. Když se vám však s příchodem velikonočních svátků nebude chtít vařit ani péct, můžete se zastavit na jídlo i dobrou kávu se zákuskem u nás.

Kde všude můžeme své chuťové buňky uspokojit?

Nabízí se například Kantýna Poldi, Hokkaido sushi bar, UGO Salaterie a další možnosti občerstvení. Kávu si vychutnáte ve Starbucks, v Kavárně Štěstí a na vaši návštěvu se těší i Cafe Infinity. Aby si ji mohli v klidu vypít i rodiče s malými dětmi, je tu Človíčkov – dětská herna s posezením. A jestli si u kávy rádi čtete, pak před tím navštivte Luxor, který se v loňském roce přestěhoval do větších prostor u vstupu do centra.

Do obchodních center patří také služby různého druhu. Jaké můžeme využít v Central Kladno?

Tak třeba myčku aut, čistírnu oblečení, bankovní pobočky nebo cestovní agentury. Nechybí ani kadeřnictví, fitness klub s masážemi, optika nebo prodejny operátorů. Spoustu potřebných věcí si u nás tedy můžete zařídit při jedné návštěvě a spojit to s některou z volnočasových aktivit.

Kromě služeb a nákupů se zde odehrávají i různé akce… Přiblížíte nám jejich koncept?  

Při akcích se zaměřujeme jednak na celé rodiny s dětmi, ale i na samotné dospělé návštěvníky. Pořádáme výstavy s vernisážemi, akce se sportovní tematikou, hudební i taneční vystoupení. Spolupracujeme s mnoha kladenskými a regionálními organizacemi, spolky a subjekty – a samozřejmě také s městem Kladno jako takovým. Těším se, že tento trend bude nadále pokračovat a srdečně vás na naše akce zvu.

Text a foto ©kccdevelompent

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..