ROZHOVOR: Originální fotodárky

ROZHOVOR: Originální fotodárky

Jako poslední díl naší série článků s prodejnou CEWE FOTOLAB jsme pro vás nachystali vánoční rozhovor (nejen) o fotodárcích. Dozvíte se v něm, jaké jsou ty nejoblíbenější, ale třeba také jak postupovat při nákupu fototechniky nebo jak sehnat „Ježíška“ na poslední chvíli…

Vánoce jsou na dohled, máte pro naše čtenáře tipy na oblíbené fotodárky?

Nejoblíbenějšími vánočními dárky jsou už tradičně CEWE KALENDÁŘE a CEWE FOTOKNIHY z vlastních fotografií. Jsou to originální dárky, které vyvolávají v obdarovaných emoce, někdy dokonce i slzy dojetí. Díky tomu, že máme na tyto produkty 100% garanci doručení do Vánoc nebo zdarma, má každý zákazník jistotu, že mu objednané fotodárky stihnou přijít tak, aby je mohl darovat pod stromeček. Garance však musí taky někdy skončit. Její termíny pro různé produkty najdou zákazníci přehledně na našem webu www.fotolab.cz.

Pokud zákazník nemá ještě několik dnů před Vánocemi dárky, tak máme dobré zprávy. Pro opozdilce máme CEWE FOTO IHNED a naše CEWE FOTOKIOSKY, kde si můžete vytvořit dárky na počkání i z jedné fotky.   

Máte pro letošní roky připraveny nějaké novinky, které potěší pod stromečkem?

Novinky přinášíme každý rok. V posledních letech to byla například CEWE FOTOKNIHA Pure s 22 fotkami, která se tvoří v mobilu. Potom dětská CEWE FOTOKNIHA z tvrdého papíru v kroužkové vazbě, která je vhodná i pro nejmenší. Rodiče mohou být klidní, protože je z testovaného materiálu a je v podstatě nemožné ji zničit. Letošní podzim byl zase ve znamení nového adventního kalendáře s kinder vajíčky nebo nových magnetek z vlastní fotky.

Jak se během let proměňují trendy ve výrobě a zpracování fotodárků?

Hodně. Dostali jsme se od analogové fotografie přes digitální fotografie až k mobilním aplikacím. Naše společnost je stále lídrem na trhu, a nejen že drží krok s trendy a dobou, ale trendy vytváří. Jsme rádi, že máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se za námi vrací.

Fototechnika je poměrně nákladná záležitost, jak bychom měli postupovat, když bychom třeba někoho blízkého chtěli obdarovat fotoaparátem. Najdeme u vás na prodejně radu?

Na všech našich prodejnách najdete lidi, které fotka baví. Mnoho z našich kolegů z prodejen jsou navíc ve společnosti řadu let, a tak mají mnoho zkušeností. Poradenství na prodejně je samozřejmost a je velmi využívané našimi zákazníky. Tím, že spolupracujeme se všemi významnými výrobci fototechniky, jako je Nikon, Canon, Fujifilm, Sony, Olympus a další, tak u nás zákazník najde nepřeberné množství techniky pro začátečníky i profesionály.

Přiznejme si, že někdy dárky pořizujeme doslova na poslední chvíli, je možnost u vás zachránit situaci, kdy nestíháme vše zařídit právě včas?

Ano. Stačí přijít s fotkami v mobilu, USB nebo na paměťové kartě do naší prodejny a na již zmíněném červeném CEWE FOTOKIOSKU vytvoříte během několika minut originální dárek na počkání – vánoční přání nebo třeba kalendář na celý rok. Ve většině prodejen máme otevřeno ještě i 24. prosince, takže umíme zachránit situaci opravdu na poslední chvíli.

Odpovídala Dagmar Havlová, vedoucí prodejny CEWE FOTOLAB Kladno.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..