JAK NA FOTOKNIHU

JAK NA FOTOKNIHU

Fotoknihy nejsou na trhu sice žhavou novinkou, ale přesto si opakovaně zaslouží naši pozornost. Málokterý produkt je totiž tak praktický a estetický zároveň, má trvalou hodnotu a šmrnc. Fotokniha je navíc ideálním dárkem a způsobem, jak uchovat nezapomenutelné zážitky na celý život.

Náš dnešní článek bude spíše obrazovou inspirací pro ty, kteří nad výrobou fotoknihy stále váhají, nebo si na ni ještě nenašli čas. Přesvědčíme vás, že by byla škoda, její výhody nevyužít.

KDY: Zážitky z dovolené, svatba, rodinné setkání, první roky dítěte – to vše jsou příležitosti, kdy praktické a krásné uspořádání fotek v pevné vazbě uvítáme. Fantazii se ale meze nekladou a fotoknihu můžete využít téměř neomezeným způsobem. Co třeba jako kroniku vašich předků, psích mazlíčků nebo překvapení pro spolužáky ze střední? Témat se najde nespočet!

JAK: A nyní už od teorie k praxi… Připravili jsme si pro vás malou ukázku fotoknížky děťátka od narození do dvou let.

Celá příprava probíhala v programu FOTOLABu CEWE, který si můžete stáhnout na https://www.cewe.cz. Jeho používání je velmi intuitivní a uživatelsky přívětivé.

Zvolili jsme:

  • formát – čtverec 20,5 x 20,5 cm 
  • provedení – digitální tisk matný / klasická knižní vazba
  • rozsah – 42 stran

Klíčová pro vás také bude pravděpodobně volba pozadí, to naše pochází z tematické skupiny „Děti“ a vypadá opravdu luxusně.

Předvýběr fotografií si můžete udělat v PC do samostatné složky, ale není to nutnost. V programu se vám otevře náhled fotek z jakéhokoli obrazového souboru.

A tady už je reálná podoba výše uvedeného náhledu.

Nezapomeňte také na různé kliparty, masky, rámečky, popisky… Možná vám bude výroba fotoknihy trvat déle, ale výsledek bude daleko lepší. Program má totiž spoustu dalších vychytávek na úpravu samotných fotek i celé kompozice, nejlepší je si je vyzkoušet sami a postupně – zjistíte, že vás to bude bavit tak, že ubíhající čas nakonec ani nezaznamenáte.

Třešničkou na dortu je už pak samotný název vašeho díla, který se objeví také na hřbetu knihy.

Tak co, jdete do toho?!

Text a foto ©kccdevelopment

POZOR SOUTĚŽ!

Hrajeme o 3 poukazy na výrobu fotoknihy v CEWE Fotolab v Central Kladno, každý v hodnotě 800 Kč! Napište nám do komentáře, jakou fotoknihu (svatební, dětskou, z dovolené…) byste si v případě výhry dali vyrobit. Soutěžíme do 20. 9. 2019, poté vylosujeme a oznámíme tři výherce.

GRATULUJEME paní Nikole V., Martě M. a Olze K. Zpráva o výhře a možnosti jejího vyzvednutí k vám doputuje e-mailem.

Central Kladno

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..