3 + 1 VĚC, KTEROU STIHNETE DO KONCE LÉTA!

3 + 1 VĚC, KTEROU STIHNETE DO KONCE LÉTA!

Je to skoro k neuvěření, ale polovina prázdnin je za námi. Leckdo už má za sebou dovolenou i kopu letních zážitků, jiní se na chvíle odpočinku nebo aktivní zábavy teprve těší. Co vše ještě můžete stihnout? Sepsali jsme pro vás několik tipů, ze kterých si vybere každý.

O létě můžeme mít různé představy. Pro někoho je obdobím „nicnedělání“ a užívání si zpomaleného životního tempa, někdo toho chce prožít co nejvíce a ani na chvilku se nezastavit. Náš výběr proto obsahuje pro každého něco.

Přečíst spoustu knih

Patříte k vášnivým čtenářům, kteří se bez knížky neobejdou celý rok, nebo si čtení užíváte právě jen na dovolené? V obou případech před sebou máte ještě celý měsíc na to přečíst vše, co se vám nahromadilo na nočním stolku nebo v knihovničce. 31 dní = 744 hodin, to bude parádní počtení, co říkáte?! Samozřejmě je nám jasné, že nebudete moct využít každou volnou minutku, ale kdyby vám přece jen zásoby písmenek došly, zastavte se v knihkupectví Luxor. Tipy na letní čtení tu určitě dostanete!

Nasušit bylinky, zavařit ovoce, vyrobit dekorace

Zahrada v plném květu, ovoce dozrává a zelenina jakbysmet? Tak hurá do toho. Sušené bylinky, marmelády nebo nakládanou zeleninu v zimě jako když najdete. Spoustu praktických pomocníků ke zpracování vlastní úrody a k jejímu uchování najdete v prodejně Tescoma nebo Orion. Kombinací domácích výpěstků a suvenýrů z dovolené mohou vzniknout také pěkné dekorace – a my už přemýšlíme, jak využijeme voňavou levanduli a dovezené mušle…

Zajít za kulturou

Prázdniny se různými akcemi jen hemží. Některé instituce, třeba divadla, si sice dávají zaslouženou pauzu nebo mají omezenou otevírací dobu, v jiných to ale v létě naopak žije. Pořádají se hudební festivaly, pivní slavnosti a do mnoha měst či vesnic se vracejí se třeba také letní kina! Je jen na vás, jakým zážitkům dáváte přednost. Také v našem centru se můžete při nákupech zastavit za kulturním zážitkem. Aktuálně jsme pro vás nainstalovali výstavu Nepál: kde lidé a země dotýkají se nebes.

A náš závěrečný tip?

Letní výprodeje

Období skvělých slev zdaleka nekončí a mnohé obchody výprodeje protahují až do samého konce prázdnin. Nakoupit tak můžete nejen oblečení, ale třeba i elektroniku nebo si udělat zásoby oblíbené kosmetiky. Sledujte akce jednotlivých prodejen na našem webu a žádná výhodná nabídka vám neunikne.

Přejeme vám krásný srpen!

Text a foto ©kccdevelopment