Dopřejte si TIMEOUT!

Dopřejte si TIMEOUT!

Balíte na dovolenou? Chybí vám několik kousků, které jsou pohodlné, nezaberou v kufru moc místa, a přesto mají šmrnc? Vybrali jsme je pro vás v prodejně TIMEOUT, kde vás kromě nich mohou právě teď potěšit také letní výprodeje!

NEW ARRIVAL… tak se v několikrát do roka ohlašuje příchod nové kolekce do prodejen této značky. Ta aktuální – tedy jaro/léto 2019 – se dělí se podle tematického zaměření na:

  • preppy (semi-formání),
  • nature (volnočasovou)
  • a denimovou část (urban styl nejvíce propojený s denimem).

Dámská preppy část je inspirována sportovně elegantním a klasickým stylem jak ve střizích, tak v barvách. Využívá škálu námořnické modré, červené a bílé a k tomu přidává výraznou žlutou v kombinaci s tmavě modrými odstíny. Pánská preppy pracuje také převážně s klasickými střihy a barvami.

Nature oblečení tradičně využívá zejména přírodních odstínů a materiálů či komfortní střihů se zaměřením na pohodlí ve volném čase. Denimové kousky pak odrážejí především současné trendy v jeho zpracování.

A co konkrétně jsme pro vás vybrali? Inspirujte se našimi fotkami!

Co by to bylo za léto bez šatů… Ty, které nás nejvíce zaujaly, jsou zdánlivě jednoduché, a přesto rafinované. Hodí se pro dívky nebo ženy, které chtějí zvýraznit horní polovinu těla. Bílá barva je pro tyto účely ideální a široká ramínka dobře skryjí každou podprsenku. Šaty dále pokračují tmavšími tóny, které již tolik pozornosti nepřitáhnou. Potřebujete právě takové? Pospěšte si! Jsou k dostání i v dalších barevných kombinacích.

Pruhy a zase pruhy! Podélné i svislé, červené, bílé i modré. Námořnický styl zkrátka nikdy neomrzí. Jako první nám padla do oka sukně ozdobená všitým páskem se sponou. Na detailech totiž vždy záleží!

Hned potom jsme se zaměřili na kabelku v pozadí předchozí fotky, protože bez doplňků to zkrátka nejde. Tahle modrá kráska má praktické zapínání ozdobené třásněmi a sladíte ji s mnohými kousky z nové kolekce.

NÁŠ TIP: Kdybychom si měli z prodejny odnést jeden jediný úlovek, byly by to tyhle maximálně pohodlné kalhoty s „námořnickým uzlem“ v pase. Dokážeme si v nich představit celou dovolenou, procházku po městě i letní piknik!

TIMEOUT myslí samozřejmě i na muže…

Nachystal pro ně mimo jiné lehké košile bílé a modré barvy s hravými motivy. Poznáte s jakými?

Nebudeme vás dlouho napínat. Jsou miniaturní mořští krabi nebo třeba také palmy, které se nám fakt zalíbily. Kdy jindy než teď se trochu odvázat? Zastavte se v TIMEOUT!

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO!


SOUTĚŽ O TŘI POUKAZY PRODEJNY TIMEOUT, KAŽDÝ V HODNOTĚ 500 Kč!

Napište nám do komentáře, v jakém roce byla založena značka TIMEOUT, a jeden z dárkových voucherů může být váš! Nápovědu najdete na stránce https://timeoutjeans.com/. Soutěžíme do 11. 8. 2019. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Komentáře schvalujeme kvůli spamu ručně, prosíme proto o trpělivost, než se vaše odpověď objeví. Děkujeme!


Text a foto ©kccdevelopment s využitím timeout.cz