PĚT LETNÍCH TRENDŮ – od hlavy až po paty!

PĚT LETNÍCH TRENDŮ – od hlavy až po paty!

Léto je v plném proudu a letní výprodeje také. Co si pořídit do šatníku, abyste se svezla na letošní vlně módy? Které kousky vás nepotopí ani v tom největším horku? Vybrali jsme pro vás pět trendů, které se navíc do obchodů pravidelně vracejí, a vy je tak unosíte i v příští sezóně!

Nechte na hlavě

Klobouky, kšiltovky, šátky – to vše v horkých dnech užijete jako ochranu před sluníčkem a jeho zrádnými paprsky. Už dávno totiž neplatí, že by se před nimi měly chránit jen děti. Vyjít do rozpáleného dne bez pokrývky hlavy se nevyplácí. Dobrá zpráva je, že kromě praktického využití vám třeba takový klobouk se stuhou nadělá spoustu parády.

Buďte bohyně

Tuniky, antické vzory, vzdušné materiály… Také tyhle kousky uplatníte po celé léto. Budou se hodit do kanceláře i na dovolenou, až půjdete od moře na večeři do restaurace. K výraznému oblečení už nebudete potřebovat mnoho doplňků, a přesto budete nepřehlédnutelná.

Máte oranžovou!

Oranžovou najdete letos všude – ovládla i plavky a různé doplňky, jako jsou například kabelky. Pokud je to vaše oblíbená barva, dlouho neváhejte, do šatníků se vrací v pravidelných vlnách. Stačí ji doplnit bílou barvou a o letní outfit na pláž i do města je postaráno. Velmi zajímavá je kombinace oranžové s tmavě modrou, kterou můžete vyzkoušet třeba do práce.

Blýskněte se

Kdy jindy než právě teď si užít trochu bláznivější šperky, než obvykle nosíte? Vyzkoušejte barevné náramky, velké náhrdelníky nebo třeba veselé náušnice. To vše uplatníte na oblíbeném festivalu, na zahradní párty nebo na svatbě v neformálním stylu. Letní měsíce jsou časem volnosti a nových objevů. Uvolněte svůj styl!

Vyplouváme…

V jednoduchosti je krása. Právě z tohoto důvodu patří námořnický styl k jednomu z nejoblíbenějších a nejtrvalejších. Modrá a bílá, pruhy a proužky, sem tam trocha červené – a je to. A kam s ním? Tentokrát třeba na botky. Vzhůru na palubu, léto je tady!

Naše inspirace pochází z prodejny H&M.

Text a foto ©kccdevelopment