DEJTE LÉTU ZELENOU!

DEJTE LÉTU ZELENOU!

První letošní velmi teplé dny jsou pro mnohé z nás náročné. Než si na ně opět po roce zvykneme, můžeme se cítit nekomfortně. Jak se dá takové počasí zvládnout, když zrovna nemáme možnost skočit každé dvě hodiny do bazénu? Jak se ve vysokých teplotách připravit například na pracovních schůzku? Našli jsme pro vás to pravé letní osvěžení v podobě limitované řady Green Summer!

Někdo je zvyklý se sprchovat večer, jiný nepohrdne ani ranní sprchou. My doporučujeme oboje! Svěží vůně máty a citrónu, která provoní vaši koupelnu, jen tak nevyprchá ani z vaší pokožky či vlasů, když použijete tři produkty ze zmíněné edice Yves Rocher v tomto pořadí:

  • sprchový gel na tělo a vlasy
  • parfémovaný sprej na vlasy
  • toaletní voda Green Summer

Součástí této řady je také tělový parfémovaný olej, který si můžete užít třeba po večerní koupeli.

Náš tip na dovolenou

Možná jste zaznamenali, že značka Yves Rocher slaví letos 60 let. Při této příležitosti se v prodejnách objevily kultovní produkty v praktické sadě, která obsahuje tři nejoblíbenější výrobky zaměřené na péči o tělo a pleť:

  • krém na ruce s bio arnikou 30 ml
  • krém na ruce a tělo Pure Calmille 30 ml
  • expresní odličovač na oči s chrpou 50 ml

Myslíme si, že na dovolenou jsou jako stvořené! Komu by se chtělo toho s sebou vozit více? Nejlepší však bude, když se v Yves Rocher zastavíte sami. Není nad to si k novinkám přivonět a přesvědčit se na vlastní kůži, že ani v horkých dnech se nemusíte vzdát oblíbené kosmetiky. Právě naopak, stačí si vybrat tu „nej“. Pečující, osvěžující, přírodní a příjemnou právě pro nadcházející léto.

Víte, že…

„Jednoho dne bude La Gacilly prosperovat, to vám přísahám…“

Těmito slovy vyjádřil pan Yves Rocher svůj první závazek. Stalo se tak před 60 lety. V roce 1959 na půdě rodného domu v La Gacilly ve francouzské Bretani si Yves Rocher zařídil svou první laboratoř. Tam se zrodila rostlinná kosmetika, která se zcela lišila od té konvenční. Yves Rocher začal zkoumat blahodárné účinky rostlin, na jejichž základě vytvořil kosmetické produkty bez kompromisů, jež jsou nyní dostupné všem ženám a jsou šetrné jak k pokožce, tak k naší planetě.

Text a foto ©kccdevelopment s využitím Yves Rocher