ZAMILUJTE SE!

ZAMILUJTE SE!
Vánoce jsou za námi, ale přiznejme si, že příležitostí k tomu udělat někomu blízkému radost není nikdy dost. A jedna taková opět přichází v únorových dnech – den sv. Valentýna neboli svátek všech zamilovaných je za dveřmi. Oslavte ho s milovanými osobami, naše tipy na dárečky jsou tu!

Začneme tentokrát s typickou radou pro pány. Ať už tento svátek máte rádi, nebo ne, můžete své drahé polovičce připomenout, že na ni myslíte. Ano, říká se, že bychom tak měli činit celoročně, ale ruku na srdce, kolikrát si ve shonu všedních dnů vzpomenete… Takže:

 

Květinu, prosím!

A ne ledajakou. Na Valentýna to chce opravdu něco speciálního. Růže hrají v tento den sice stále svoji nezastupitelnou roli, ale proč trochu neexperimentovat? Pokud si nejste jisti výběrem, v dobrém květinářství vám určitě poradí. V tomto období se začínají objevovat i jarní hrnkové rostliny, které lze přizdobit valentýnskou dekorací, nechybí tulipány nebo třeba orchideje a lilie. Nejlepší je samozřejmě vědět, jaké květiny právě vaše partnerka miluje. Pokud to ale nechcete na poslední chvíli zjišťovat, zkuste nahlédnout do květomluvy a budete mít jasněji!

 

Láska je sladká

Místo bonboniéry a čokolády můžete letos udělat změnu a vyrazit si na kávu a k ní nějakou dobrotu. Nejen valentýnská večeře se počítá! Posezení v útulné kavárně vám zpříjemní odpoledne a u šálku voňavého moku si můžete krásně popovídat. Ve většině kavárenských podniků nabízejí i slané pochutiny, pokud si tedy váš mužský protějšek na sladké příliš nepotrpí, určitě nebude ošizen. Vy si dopřejte, po čem vaše oči a chuťové buňky zatouží, a rozhodně tento den nehleďte na kalorie!

 

Udělejte si radost

Jste letos na Valentýna sama nebo víte, že se dárku nedočkáte? Nesmutněte a vyrazte na nákupy s nejlepší kamarádkou. Mnohé obchody si připravily speciální valentýnské kolekce a my jsme pro vás vybrali inspiraci z Orsay. Kolekce obsahuje květinové vzory, něžnou růžovou a svůdné doplňky. Přesvědčte se sama!

 

Čas na čtení

Máte doma vášnivého čtenáře/ku? Knížek není nikdy dost! Co bychom si však často přáli, je více času na čtení. Zkuste ho tedy darovat spolu s vybranou knihou… Jak na to? Je to jednoduché. Na sv. Valentýna převezměte některé povinnosti, které doma ten druhý zajišťuje. U žen se jedná o domácí práce nebo třeba vyzvedávání dětí z kroužků. Za muže můžete zařídit něco praktického, co by mu v tento den po práci jinak zabralo čas. Úplně ideální ale bude, když se večer zachumláte do teplé deky spolu – jen u čtení to určitě nezůstane!

 

Dárkové poukazy

Jste stále bezradní a navíc víte, že se dárkem i přes veškerou snahu většinou netrefíte? Pak pro vás máme ještě jeden nápad. Darujte milované osobě možnost vybrat si dárek přesně podle jejího přání. V našem centru vám takovou příležitost nabízíme v podobě dárkových poukazů, které můžete uplatnit ve vybraných obchodech. Neváhejte a uvidíte, že taková pozornost bude oceněna náležitou radostí!

Přejeme vám krásný svátek zamilovaných…

Text ©kccdevelopment

Foto ©orsay.com

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..