NA SNÍDANI S… Jiřinou

NA SNÍDANI S… Jiřinou

Ke snídani si nejraději dám…

To je různé, když mám volno, tak mám nejraději míchaná vajíčka s toastem a k tomu silnou černou kávu z překapávače nebo french pressu. Pokud musím do práce, tak je snídaně rychlá. Většinou miska vloček s bezlaktózovým mlékem nebo chleba s máslem a sýrem nebo šunkou a opět černá káva. Bez kávy si ráno opravdu nedovedu představit.

Jak vypadá můj běžný pracovní den

Vždy začínám kontrolou e-mailů a komunikací z předešlého dne. Společně s dalším baristou připravíme kavárnu pro první zákazníky a naplánuji směnu na celý den. Pondělí a úterý většinou trávím v kanceláři plánováním směn, evidencí tržeb a reportováním výsledků. Zbytek týdne jsem za barem a mezi našimi zákazníky.

Co mě na mé profesi baví a co mě zlobí:

Baví mě práce s kávou jako taková, protože se o kávu hodně zajímám a zkouším její přípravu různými alternativními způsoby. Kávu jde různě kombinovat – a tím nemyslím jen příchutě a šlehačku. Dále je to práce s týmem. Jejich pracovní a osobní rozvoj je něco, co mě opravdu naplňuje: když přijmete do týmu člověka bez zkušeností, probudíte v něm zájem a motivujete ho k dalšímu rozvoji. V neposlední řadě mě moc baví obsluha zákazníků. To, když jim uděláte hezčí den a oni odcházejí spokojení. A co mě zlobí? Vlastně nic… Je to neuvěřitelně rozmanitá práce a je jen na vás, pokud si něco necháte zprotivit.

Na co dobrého bych vás pozvala do Starbucks

Samozřejmě na kávu. Máme dva druhy kávy, obě jsou 100% arabica, různá mléka, a pokud je máte rádi, tak vás potěší i rozmanité příchutě a šlehačky. Já zůstávám u silné černé kávy, to je můj favorit. Pokud si u nás necháte poradit s výběrem, tak věřím, že si každý najde něco, co mu bude opravdu chutnat.

Co přinese rok 2019?

Nechte se překvapit… Naše promo produkty měníme každé dva měsíce, novinek bude tedy určitě dost!

Snídali jsme s Jiřinou Královou

— store manager Starbucks, Central Kladno —


POZOR SOUTĚŽ: Chcete si pochutnat ve Starbucks v Central Kladno na kávě dle vlastního výběru ZDARMA? Napište nám do komentáře tohoto článku, co pro vás káva v životě znamená, a my tři vylosované výherce odměníme poukazem na tento lahodný mok.

Soutěžit můžete do 10. 2. 2019, následné vyhlášení vítězů proběhne 11. 2. 2019 na této stránce.

Na voňavou kávu se může těšit JITKA Š., LUCIE O. a JANA K. Gratulujeme a e-mail zasíláme!

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..