NAŠE „NEJ“ ROKU 2018

NAŠE „NEJ“ ROKU 2018

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci a my jsme se proto rozhodli připravit krátké ohlédnutí za jeho průběhem v našem centru. Nejen nakupování nás totiž baví, jak zní naše moto, ale rádi se s vámi také setkáváme při různých akcích a stále vymýšlíme, čím vás překvapit. Podívejte se na „best of 2018 v Central Kladno“. Byli jste u toho?

Oslavili jsme třetí narozeniny

Ke konci března u nás vypukla velká narozeninová oslava. Odpolednem plným zábavy nás provedli moderátoři Martin Zounar a Marcela Škábová a jako hlavní dárek si naši zákazníci mohli vychutnat VÍKEND PLNÝ SLEV! Mnozí z vás přišli na vystoupení herce a zpěváka MILANA PEROUTKY, na bubenickou show Tokhi & the Groove Army nebo na vzdušnou akrobacii v podání Arte Levite. Nechyběl ani narozeninový dort, fotokoutek a další program pro malé i velké.

Našli jsme Lovkyně trendů

V dubnu jsme vyhlásili soutěž, která se setkala s velkým ohlasem.

Hledali jsme Lovkyně trendů!

Našli jsme dvě milé slečny, které si mohly užít nákupy v Central Kladno s poukázkami v hodnotě 10 000 Kč. Připomeňte si třeba také náš spot…

Setkali jsme se s youtubery

V září se naše centrum zaplnilo návštěvníky, kteří si přišli pro společnou fotku nebo podpis od současných hvězd YouTube a Instagramu. Nechyběla SHARLOTA, VERONIKA SPURNÁ, MARTIN CAREV, ADAM MACH, ANDY COCONUT, STYLE WITH ME, CARRIE KIRSTEN a moderátor ONDRA VODNÝ z Evropy 2. Bonusem pak byla výhra v podobě nakupování v našem centru s některým z těchto hostů. #yotuberivcentralkladno

Otevřeli jsme Starbucks a Kantýnu Poldi

Ani na konci roku jsme však nezaháleli a v prosincových dnech jsme otevřeli dvě nová místa, kam si můžete zajít posedět s přáteli nebo se pobavit. Starbucks vám asi nemusíme představovat a srdečně zveme na tu nejlepší kávu, která je zde samozřejmostí.

Radost máme také z restaurace Kantýna Poldi, která nabízí unikátní industriální prostředí, poctivé české menu – a hlavně také možnost zahrát si bowling.

Do toho všeho jsme 18. prosince 2018 přivítali patnáctimiliontého zákazníka!

Tím by náš výčet nemusel končit, ale na závěr už jen připomeneme například únorový Den zdraví, charitativní výběhy Na vlně laskavosti, otevření nové dětské zóny nebo výstavy, které u nás můžete pravidelně navštívit.

Sledujte naše webové stránkyFacebook a Instagram a žádná z připravovaných novinek vám neunikne ani v roce 2019!

Text a foto ©kccdevelopment

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..