MĚKKOUŠI POD STROMEČKEM

MĚKKOUŠI POD STROMEČKEM

Měkké dárky bývají někdy postrachem Vánoc. A aby také ne… Kdo by chtěl každý rok najít pod stromečkem ponožky stejné barvy? Na druhou stranu právě mezi módními doplňky, které jsou na omak měkké, můžeme nalézt velmi pěkné kousky, které udělají obdarovanému radost. Několik takových jsme pro vás vybrali!

Pro inspiraci jsme zašli do obchodů Gate, Orsay a H&M, kde na vás v aktuálních kolekcích čeká spousta krásných rukavic, šál, čepic a dalších nezbytných věcí do zimního šatníku. Náš příspěvek bude proto více méně obrázkový, ale dojde i na několik rad, které vám mohou při výběru pomoci.

Trendy výšivka

Možná jste letos v létě zaznamenali jeden z opakovaně se vracejících trendů, a to výšivku. Také my jsme o ní na blogu již psali. Pokud se vám zalíbila, máme pro vás dobrou zprávu: Výšivka obsadila i zimní kolekce a nechybí tak například na šálách či čepicích. Objevili jsme ji sladěnou tón v tónu, ale také v barvě kontrastní k podkladu.

Vybírat tedy můžete z nenápadného i výrazného zdobení.

Jde to i bez čepice

Někteří lidé vám budou tvrdit, že jim žádná čepice nesluší. Ať už mají pravdu, nebo jen zatím nenašli „tu pravou“, nabízí se elegantní, hravé i hřejivé řešení. Jsou jím klapky na uši, které vám nezničí účes a oživí každý outfit. Zaujaly nás růžové, ale pro méně odvážné může posloužit třeba barva černá.

Chlupatý materiál je jedním z nejčastějších, ze kterého se tento módní doplněk vyrábí.

Aby prsty nezábly

Zapomenout nemůžeme ani na rukavice. I tady se objevuje jeden z aktuálních trendů, a to pošití perličkami. Dále nechybí nadčasová elegance v podobě kůže nebo třeba „obyčejné“ a zároveň praktické prsťáky, se kterými se bude kamarádit i displej vašeho mobilního telefonu.

Ty mají na palci a ukazováčku (v některých případech i na dalších prstech) speciální vodivý materiál, díky kterému můžete ovládat dotykový telefon a další zařízení. Pokud na tom netrváte, seženete samozřejmě rukavice i bez této vychytávky.

Nám se zalíbily růžové nebo černé, které ladí s výše vybranými klapkami.

Něco pro muže

Na závěr jsme zabrousili do nabídky hřejivých doplňků pro muže a máme radost, že i tady je pestrý výběr. Na své si přijdou milovníci sportovní i elegantní módy, nechybí zajímavé detaily, různorodé materiály a jejich zpracovaní v jednotlivých kolekcích.

Dejme tedy vale ponožkám a hurá na nákup vánočních měkkoušů!

Text ©kccdevelopment

Foto ©gate, h&m, orsay

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..