TESTUJEME: Colonial Coloseum

TESTUJEME: Colonial Coloseum

Zatímco tzv. italská domácnost není nic, o co bychom příliš stáli, Itálií na talíři málokdo pohrdne. Restaurace Pizza Coloseum v Central Kladno nabízí kromě výborné kuchyně také možnost nákupu vybraných italských surovin domů. Pokud tedy máte chuť udělat si gurmánský oběd či večeři, neváhejte. My už to také vyzkoušeli.

Colonial Coloseum nabízí vše, na co si jen z italské kuchyně vzpomenete. Základem jsou  kvalitní a čerstvé potraviny, jako jsou salámy, sýry, těstoviny nebo ručně nakládaná zelenina či sicilské marmelády a čokolády té nejlepší chuti. Z mnohých surovin pak vznikají v restauraci výborné pokrmy. A co jsme si v obchodě vybrali my?

Předkrm

Malý obložený talíř jsme připravili ze dvou druhů salámů – proscuitto, salame piccante – a oliv. Nabízelo se samozřejmě i nepřeberné množství sýrů… Ty jsme si ale nechali do druhého chodu.

NÁŠ TIP: Víno CHARDONNAY VILLA ARFANTA

Hlavní chod

Houbové ravioli jsme měli hotové během chvilky. Plněné těstoviny uvaříte v osolené vodě za cca 8 minut. Omáčku jsme připravili jednoduše z prohřáté smetany a navrch jsme přidali nastrouhaný parmezán.

NÁŠ TIP: Italská smetana je tak hustá, že není třeba ji ničím vylepšovat. Můžete do ní však přidat nastrouhaný sýr, nechat rozpustit a pak si vychutnat sýrovou omáčku.

Sladká tečka

Italská kuchyně má v zásobě spoustu lahodných moučníků a sladkostí. Naše volba padla na sušenky s lískooříškovým krémem, které se dlouho rozplývají na jazyku.

NÁŠ TIP: Káva LAVAZZA club

Text a foto ©kccdevelopment

POZOR SOUTĚŽ!

Chcete vyhrát voucher v hodnotě 1000 Kč do restaurace Pizza Coloseum v Central Kladno? Napište nám do komentáře pod článek, jakou dobrotu byste si v restauraci v případě výhry dali. Nápovědu najdete v JÍDELNÍM LÍSTKU. Soutěžit můžete do neděle 11. 11. 2018. V pondělí 12. 11. 2018 vylosujeme tři z vás!

Komentáře u článků jsou kvůli spamu schvalovány ručně, prosíme proto o trpělivost, než se váš komentář objeví.

VÝHERCI POUKAZŮ: Markéta K., Lenka H. a Ladislav Č. Gratulujeme, informace o možnosti převzetí výhry zašleme na e-mail. 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..