5 TIPŮ na podzimní radosti!

5 TIPŮ na podzimní radosti!

Podzim ještě zcela nepřevzal vládu nad počasím a za okny nás hřeje babí léto. Ideální čas naladit do podzimní atmosféry domácnost je ale tady. Čím potěšit své smysly? Vybrali jsme pro vás pět radostí, kterými si tyto dny zpříjemňujeme my.

Pokud máte doma malé děti nebo jste tvořivé duše, můžete se pustit do výzdoby sami. V opačném případě nebo kvůli nedostatku času dáte však možná přednost již hotovým dekoracím. A do třetice se nabízí ještě možnost, kdy to uděláte tak půl na půl. Ideální kombinace!

Podzimní věnec

Věnec už dávno není jen vánoční záležitostí a na dveřích nám nějaký může viset celoročně. Jarní kytičkový, velikonoční s vajíčky a podzimní třeba s plody, které toto roční období nabízí. Kaštany, žaludy, ale i „jen“ krásně zbarvené listí udělají své. A pokud to vše nechcete pracně vyrábět, a ještě případně ošetřovat proti zkáze, sáhněte po tomto jednoduchém krasavci, který rozzáří každý vstup do domova.

  • Podzimní věnec, Horoskop, 199 Kč

Nezbytná dýně

Dýně si našly cestu do našich kuchyní, usídlily se za okny i na zápraží. Za pár korun vám nadělají spoustu parády. S dětmi si navíc při jejich dlabání užijete spoustu legrace. A když pak takové zábavě „odrostete“, můžete si pořídit třeba keramickou připomínku této oranžové plodiny. Zapálená svíčka se v ní bude mihotat stejně tajemně a navodí tu správnou podzimní atmosféru.

Halloweenské kočky

Když tu máme dýně, nemohou chybět kočky! Ty halloweenské by měly být samozřejmě černé, co nejvíce naježené a strašidelné, ale proč nejít proti proudu? My jsme si vybrali keramickou kočičku, která nikoho děsit nebude, a k ní jsme přidali keramickou misku se stejným motivem. Je ideální na podzimní bohaté snídaně, třeba v podobě teplé ovesné kaše. A kdo ví… Možná se vám přitom bude o nohy otírat i nějaká ta živá chlupatá společnice.

  • Keramická dýně, Horoskop, 99 Kč
  • Keramická kočka, Horoskop, 149 Kč
  • Keramická miska, Horoskop, 249 Kč

Voňavé svíčky

Svíčky, svíčky a zase svíčky – k dušičkové atmosféře patří stejně jako vzpomínky na naše předky. Většina svíček navíc váš domov provoní a při jejich světélkování se vám bude v ušáku pod lampou ještě lépe číst. Sáhnout můžete po ostřejších vůních, které probudí vaše smysly, a zároveň už předznamenávají blížící se adventní čas a dobu vánoční. Naším favoritem je jednoznačně pomerančová.

  • Svíčka – pomeranč, Horoskop, 159 Kč

Oblíbený čaj

Deka, knížka, svíčka… Co ještě chybí? Přece teplý čaj v oblíbeném hrnečku! Perfektní volbou je například Rooibos. Do oranžového hrnku se srdíčkem jsme se nemohli nezamilovat, proto také putoval do našeho domova. Krásně ladí s ostatními dekoracemi a nápoj v něm zahřeje na těle i na duši.

Loučíme se s vámi proto úvodní fotkou a přejeme krásný podzim!

  • Čaj ROOIBOS, Horoskop, 99 Kč
  • Oranžový hrneček, Horoskop, 199 Kč
  • Svíčka ve skle, Horoskop, 99 Kč

Text a foto ©kccdevelopment

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..