NA SNÍDANI S… Katkou

NA SNÍDANI S… Katkou

Jak vypadá můj běžný pracovní den…

Ráno vstanu okolo sedmé hodiny a po snídani vyrážím do klubu Fit Effect. Zjistím, co se událo v minulém dnu a co nás čeká v daný den, abych si mohla udělat pracovní plán a stihla vše potřebné. Popovídám si s personálem a našimi členy, abych získala nějakou zpětnou vazbu na dění v klubu a mohla na ni reagovat. To je pro mě opravdu důležité – abychom se nadále rozvíjeli a vylepšovali náš klientský servis.

Vyřídím nejnutnější e-maily a dopoledne si jdu většinou zacvičit. Buď vedu svou skupinovou lekci, například BODYBALANCE, Yogu, BODYATTACK, Core Effect, nebo cvičím pod dohledem našeho osobního trenéra Miloše, který se o mě stará i nyní v průběhu těhotenství.

Po obědě mám většinou naplánované pracovní schůzky, vypomáhám na recepci, abych mohla být co nejvíce v kontaktu s lidmi a dohlížela na plynulý provoz našeho klubu. Ideální zakončení dne je zajít si ve Fit Effect do sauny nebo na masáž, ale na to bohužel moc často čas nezbývá.

Ke snídani si nejraději dám:

Když mám po ránu klid a čas, ráda si udělám vajíčka na všechny možné způsoby. K tomu rozpečený chleba s máslem, nakrájené avokádo se solí, pepřem a pokapané citronem. K tomu sklenici vlažné vody s citronem a černý čaj. Mňam! Když mám na spěch, je to většinou müsli s bílým jogurtem nebo kokosovým mlékem a ovoce a ořechy.

Co mě na mé profesi nejvíce baví a co zlobí?

Vést fitness klub byl můj sen a jsem hrdá na to, že jsem si ho splnila. Vděčím za to z velké části mému manželovi, který mi se vším neskutečně pomohl. Baví mě na tom různorodost. Řešíte provozní záležitosti, vztahy se zaměstnanci, péči o členy, na které si hodně zakládám.

Moje práce vlastně není nikdy hotová, protože vždy se najde něco, co se dá udělat lépe nebo zkusit jinak.

Baví mě také to, že pracujete s lidmi se stejným zájmem a že se práce dá skloubit dohromady se cvičením. Co bych byla za manažerku fitness klubu, kdybych sama nedbala na svou kondici a zdraví, že?

Zlobí mě snad jen to, že ač se můžete roztrhat, rozdat, být stoprocentní, vždy to pro někoho není dost dobré a nikdy se nezavděčíte všem. S tímhle jsem se na začátku těžko smiřovala, ale už jsem si zvykla a přijala to tak, jak to je.

Kdybych mohla v oboru změnit jednu jedinou věc, byla/o by to:

Přála bych si, aby životní styl všech lidí vedl k fitness. Aby byli aktivní, dbali na své zdraví a mysleli v tomto ohledu na budoucnost. Trhá mi srdce, když vidím malé děti (nebo i dospělé) sedět doma u PC s nezdravou stravou. Takže, abych zodpověděla otázku: Obecně rozšířit povědomí o fitness a jeho benefitech pro všední život. Aby lidé pochopili, že je to dlouhodobá investice do nich samotných, a aby tomu napomáhaly i příslušné státní instituce. Udělat z fitness životní styl je koneckonců i vize Fit Effect.

Na jaké cvičení bych vás nalákala do Fit Effect

Jednoznačně skupinové lekce Les Mills. Je to celosvětový koncept, který funguje ve více než osmdesáti zemích světa. Nabízí nejrůznější cvičební programy, které kombinují efektivní a zábavné pohyby s nejnovější hudbou. V našem klubu nabízíme:

  • BODYPUMP – silový trénink s nakládací tyčí
  • BODYATTACK – cardio trénink inspirovaný aerobikem, atletikou
  • BODYCOMBAT – cardio trénink inspirovaný bojovým uměním
  • GRIT – vysoce intenzivní intervalový trénink, výborný na spalování a tvarování
  • BODYBALANCE – mix tai-chi, yogy a pilates

Všechny lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Obsah lekcí se mění jednou za tři měsíce, takže je čas si vše důkladně natrénovat a naučit se.

Bonusová otázka: Co bych si vzal/a na opuštěný ostrov?

Hudbu na lekce Les Mills a manžela, ten by se tam o mě postaral :-).

Snídali jsme s Kateřinou Kulštrunk

manažerkou fitness a wellness klubu Fit Effect v Central Kladno

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..