5 + 1 tip aneb Jak si užít nákupní horečku

5 + 1 tip aneb Jak si užít nákupní horečku

Hoďte starosti za hlavu a užívejte si – hřešte, utrácejte a rozmazlujte se. Vy si to zasloužíte! Tři dny nákupní horečky můžete nyní prožít i v Central Kladno. Máme pro vás tipy, jaké obchody určitě neminout a jak si nakupování v našem centru co nejvíce zpříjemnit. SHOPPING FEVER je za dveřmi: dny 13.–15. dubna 2018 patří jen vám!

Nejprve něco málo o této akci. Víte, že…

  • … si letos můžeme užít 9. ročník báječných nákupů?
  • … je připraveno 230 exkluzivních nabídek?
  • … se do nákupní horečky zapojilo 2400 obchodů
  • … a 180 obchodních center?
  • … na vás čekají slevy až 50 % a různé dárečky?

Tak, teď už ano.

Nejdůležitější informací ale je, že knížka plná skvělých nabídek v podobě kupónů je součástí dubnových vydání časopisů ELLE, Marie Claire a Joy, která vyšla v polovině března. A také že všechny slevy a nabídky můžete mít neustále u sebe v mobilní aplikaci Shopping Fever.

5 + 1 tip, jak si užít nákupní horečku v Central Kladno

1. Móda nás baví: ORSAY

Barevné, rozkvetlé a ženské – takové jsou trendy v kolekci ORSAY na jaro 2018. Kimono šaty, rajské motivy a pastelové potisky… Právě díky nim tuto sezónu ovládá i pyžamový styl. A přesně o tom sníme my a další milovnice módy! Sleva 25 % na veškeré nezlevněné zboží nás vytáhne z postele.

2. Pro krásu: YVES ROCHER

Rádi objevujeme tajemství přírody a rozmazlujeme pleť rostlinnou kosmetikou! Těšíme se proto také na slevu 40 % na jeden produkt v Yves Rocher – taková částka se už na ceně projeví a my sáhneme po nějakém dražším kousku, po kterém jsme dosud jen pokukovali.

3. Pro milovníky bot: CCC

Držíme krok s novými trendy také co se obuvi týče. Určitě tedy obohatíme svou sbírku bot a kabelek o výjimečné kousky z nové kolekce značky CCC. Sleva 22 % se vztahuje na nezlevněnou obuv, kabelky, pánské tašky a batohy.

4. Pro sportovce: A3 SPORT

A3 SPORT je významný prodejce sportovního zboží značek Adidas, Nike, Puma a Reebok, jehož exkluzivní modely reflektují nejnovější trendy z celého světa. Sleva 22 % na nezlevněné zboží a 5 % na zlevněné zboží je (nejen) pro milovníky sportu příjemná!

5. Do domácnosti: EURONICS

Možná bude potřeba i něco praktického, nejen módou je člověk živ :). Slevu 20 % na velké domácí spotřebiče značky LG a dárek k tomu chystá Euronics. Zaznamenali jsme i slevu 10 % na další domácí spotřebiče a jiné akce. Určitě tedy neodejdeme, nebo spíš neodjedeme s prázdnou.

+ Pro vaše mazlíčky: PET CENTER

Víme, co milují, a v Pet Center to vědí také! Proto potěšíme i zvířecího mazlíčka, který je vlastně členem rodiny, a vybereme mu z široké nabídky jednu dobrotu se slevou 25 %. Haf, mňau a pac na závěr!

A jak si hodláte nákupní horečku užít vy? Těšíme se na viděnou!

Text a foto ©kccdevelopment a BURDA Praha, spol. s r.o.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..