Uloveno a vyzkoušeno v ORSAY

Uloveno a vyzkoušeno v ORSAY

Lednové výprodeje jsou stále v plném proudu, a tak nastal správný čas ulovit si nějaký ten „nej“ kousek také pro sebe. Naše volba padla tentokrát na prodejnu ORSAY, která tradičně nabízí elegantní a velmi ženské modely. Módní kousky této značky jsou navíc cenově dostupné a snadno kombinovatelné, takže nebylo nad čím dlouho přemýšlet.

S heslem „svetříků není nikdy dost“ jsme jako první zabrousili právě do jejich záplavy na stojanech označených nápisem sleva. A nutno říct, že na ramínkách viselo stále ještě nepřeberné množství pěkných kousků.

Hledali jsme nějaký slavnostnější model, protože leden je také čas, kdy se to pozvánkami na různé večírky jen hemží, a ne vždy je nutné vytahovat šaty. Na ORSAY nás baví zejména rafinovanost: z obyčejného svetru se tak stává „pan svetr“, a přitom stačilo přidat jen trochu krajky.

ÚLOVEK Č. 1: Svetr je vyroben z tenké jednobarevné pleteniny. Dlouhé rukávy jsou zakončeny širokým krajkovým lemem v kontrastní barvě, nad kterým je aplikováno jednoduché šněrování provléknuté kovovými kroužky. Svetr má propracovaný užší střih a kulatý výstřih kolem krku.

Z původní ceny 499 Kč jsme ho pořídili za příjemných 350 Kč.

Z nové kolekce „Business look aneb Zpátky do práce“ to u nás pak na celé čáře vyhrál halenko-svetřík s puntíkovanou mašlí.

ÚLOVEK Č. 2: Svetřík je ušitý z příjemného žerzeje. Výrazným prvkem je saténová puntíkovaná mašle kolem výstřihu a puntíkované lemy kolem rukávů. Svetřík má přiléhavý střih s dlouhými rukávy zakončenými manžetami.

Cena je 699 Kč.

Drobné detaily, hra „na vázanou“ a puntíky – pokud si na ně netroufáte hned po celé ploše horní nebo dolní poloviny těla, vsaďte na něco podobného.

A co jste v letošních výprodejích ulovili vy? Pochlubte se nám!

Víte, že?

  • Značka ORSAY vznikla v roce 1975.
  • Centrálu má ve Willstättu v Německu a filiálku ve Wroclawi v Polsku.
  • Postupně se rozrostla do 670 obchodů ve 30 zemích.
  • Zaměstnává 4 500 lidí a průměrný věk zaměstnanců je 28 let.
  • První obchod v České republice byl otevřen v Plzni v roce 1998. 

Text a foto ©kccdevelopment

Popis produktů www.orsay.com