BEZ DIÁŘE ANI RÁNU

BEZ DIÁŘE ANI RÁNU

Mohlo by se zdát, že v době chytrých telefonů, které nám připomínají vše od pracovní schůzky přes prohlídku u lékaře až po narozeniny jednotlivých členů rodiny, papírovým diářům odzvonilo. Letmý pohled do papírnictví nebo třeba knihkupectví ale svědčí o opaku. Jak vybrat diář pro své blízké, aby je opravdu potěšil?

Diář je věc osobní, až intimní. Měl by proto vystihovat osobnost obdarovaného nebo alespoň připomínat věci, které má rád.

papírnictví McPen jsme vybrali tři diáře, ke kterým vám doporučíme i další dárky, aby byl vánoční balíček od vás ten nejvyladěnější. A na závěr článku jsme si nechali jeden tip, který udělá z diáře pro vaši kamarádku, manžela nebo třeba kolegyni víc než jen obyčejný dárek.

Pro milovníky kávy

Žijí mezi námi, je jich hodně a možná mezi ně také patříte – milovníci kávy, kteří si bez lahodného moku nedokážou představit žádné ráno. A vlastně ani odpoledne nebo večer. Každého takového určitě potěší diář, který jim jejich milovanou chvíli u kafíčka bude připomínat. Třeba si do něj budou zapisovat právě vždy u šálku kávy. Vybrat k takovému diáři další dárky není nic složitého: balíček kvalitní zrnkové kávy nebo originální hrníček s ním vytvoří pěknou sadu, která má nápad a styl.

Pro milovnice bylinek

Zvláště ženy milují vůni levandule. Ať už čerstvé na zahrádce, nebo sušené doma v kuchyni. Levandulový diář navozuje stejnou pohodu a jako další dárečky k němu doporučujeme třeba levandulovou svíčku, ozdobnou krabičku se stejným motivem nebo polštářek vyplněný sušenou levandulí. Jsou to malé drobnosti, které ale provoní celý byt.

Pro milovnice módy

Paříž je bezesporu jedním z center světové módy a věhlasných značek. Červená barva navíc dodává našemu třetímu diáři ten správný styl. V této barvě pak můžete vybírat další dárky nebo sáhnout po těch, které se k diáři tematicky hodí. Patří mezi ně například módní kosmetická taštička nebo saténový šátek. Ozdobička se jménem pak dodává celému dárkovému setu ještě více osobní ráz.

A jaký je náš závěrečný tip slibovaný na začátku článku? Prostý, ale přesto účinný:

Mezi diáři jsou v poslední době hodně oblíbené ty, které obsahují motivační citáty, různá moudra nebo postřehy ze života známých osobností. Vznikají diáře slavných bloggerek, herců a hereček, ale třeba i básníků. Zkuste na to jít jinak a kupte diář uvnitř úplně čistý. Vymyslete a napište do něj vzkazy a poznámky vlastní. Jak by měly vypadat?

Manželovi můžete například k datu vašeho seznámení napsat zamilovaný vzkaz. Nebo mu prakticky zapsat narozeniny všech dětí a příbuzných.

Kamarádce můžete tímto způsobem zaznamenat akce, na které se společně chystáte, nebo jí třeba napsat pěkné přání k svátku v daném dni.

Kolegu/kolegyni mohou potěšit poznamenané firemní akce nebo vtipné hlášky na každé pondělí, aby se jim lépe vstávalo do práce.

Fantazii se meze nekladou a váš dárek už více osobnější ani být nemůže. Diář je aktuální i pro ty obdarované, se kterými se vídáme až mezi svátky nebo na Silvestra. Můžete ho tedy koupit i na poslední chvíli, což se o jiných dárcích až tak říct nedá. Přejeme vám při výběru toho pravého šťastnou ruku.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..