MILÝ JEŽÍŠKU…

MILÝ JEŽÍŠKU…

… přesně za měsíc jsi tady, a tak si myslím, že by bylo dobré ti konečně napsat nějaký ten dopis. Ale neboj se, budeš to se mnou mít letos jednoduché. Je totiž na čase doplnit si kosmetickou taštičku. A jako máma na mateřský dokonce přesně vím, co potřebuju.

Asi ti bude jasný, že v téhle životní fázi nemám moc času na takové věci, jako je podkladová báze, make-up, pudr atd. Potřebuju si prostě něco naplácat na obličej, zatímco si druhou rukou čistím zuby a za tepláky mě tahá batole. Takže moje-tvoje volba je BB krém. Budu ale upřímná: je s nimi trochu problém. Buď jsou málo hutné, a tím pádem nezakryjí ani tu nejmenší nedokonalost – nebo jsou hutné moc, a obličej pod nimi nedýchá. Ale neboj, vypadá to, že jsem našla svého favorita! BB krém 6v1, který jsem vyzkoušela u kamarádky. Hurá…

Tak a teď nastává ta fáze, kdy jdeme s kočárkem ven. Po noci, kdy jsem naspala asi tak hodinu v kuse (miminku rostou zuby), prostě bez řasenky nevylezu. Moje oči totiž vypadají fakt divně a já nechci strašit kolemjdoucí.

Chci nějakou regenerační a zároveň takovou, která ze mě udělá něco jako mrkací pannu. Víš, jak to myslím, viď?

Ale aby sis nemyslel, že jsem na tom tak zle, občas už se dostanu i do společnosti. A nejde jen o dětský koutek, ale třeba taky kino, divadlo nebo nějaký večírek. No a to už jen s řasenkou nevystačím, takže tě moc prosím o rtěnku. Ale pozor, chci tu nejvíc rudou, kterou seženeš. Divíš se? Máš pravdu, dřív bych si na ni netroufla. Teď už si ale troufám snad na všechno, takže jdu do ní…

K dalšímu dárku toho moc nenapíšu. Stačí když si to představíš: oblékám mimčo, pak sebe… najednou ale zjistím, že se něco nachází v právě přebalené plence. Svlékám mimčo, sebe už ne. Další pokus o to vypravit se ven… Zapomínám mobil, běžím nahoru do patra, dole pak zjistím, že nemám klíče, další sprint. Už je ti to asi jasné – deodorant. Nějaký svěží, ať to běží.

Můžeš k tomu rovnou vybrat parfém. Ten by měl být trochu těžší, sytější, aby se hodil k tý červený rtěnce. Nejspíš přijdou na řadu vždy pohromadě. Takže by to chtělo nějakou sadu – třeba limitovku Oui à l´amour.

Asi sis všimnul, že jsem se ti snažila to ulehčit úplně maximálně. Všechno seženeš v YVES ROCHER, kde ti k nákupu často přidají nějaký ten dárek. Potěšil by mě životabudič na vlasy – těhotenství a mateřství jim dává docela zabrat. Bodla by jim třeba měsíční kúra v ampulích, která se neoplachuje, takže žádné zdržování s dalším mytím hlavy.

A to už je fakt vše. Řeknu ti, být mámou je někdy fuška, ale je to taky děsně krásný. A proto chci být taky krásná, teda aspoň občas ?.

Tak děkuju a těším se, tvoje XXX

Text a foto ©kccdevelopment

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..