Jak se dělá módní show

Jak se dělá módní show

V sobotu 11. listopadu sice do Kladna nepřijel sv. Martin na bílém koni, přízemí Centralu se ale přesto rozzářilo bílou barvou. Přesně v 15.00 tu vypukla módní show, ze které vám nyní přinášíme několik momentů. A pozor: nakoukneme i do zákulisí, proto neváhejte a čtěte dále.

Nejprve tedy slibovaný pohled „za oponu“. Přijde vám samozřejmé, že na molu vše klape, jeden model následuje druhý a nikde nic nevázne? Když dostanete příležitost podívat se přípravám módní přehlídky trochu pod pokličku, možná svůj názor přehodnotíte. Není to vůbec žádná samozřejmost.

Za každou (malou i velkou) akcí stojí pečlivá produkční práce. Pokud je na přípravy navíc trochu omezený prostor, je třeba vše důkladně promyslet a uspořádat.

Jména značek se střídají se jmény předvádějících a vše má svůj řád, který vám ale stejně jako laikovi přijde nepochopitelný. Nicméně nakonec vše funguje a všechny modely, které byly v šatně připraveny, vykoukly na svět. Ve správném pořadí i načasování.

Za oponou, tedy spíše za molem, se odehrává další důležitá část každé show. Hudba, obraz, mluvené slovo – to vše je zárukou toho, že si akci užijete všemi smysly. Pečlivý scénář, důkladné představení módních značek a jejich aktuálních kolekcí nesmí samozřejmě chybět.

Poslední úpravy a hovory poblíž zázemí, kde se modelky připravovaly, než jsme je mohli spatřit v celé kráse.

A tady už začíná opravdová fashion show!

Své „náčiní“ si ještě před zahájením akce připravily také vizážistky z Yves Rocher.

O jejich služby byl už tradičně zájem.

Po molu se nejen chodilo, ale také se na něm tančilo. Sinsay je značka pro mladé, takže proč ne?! Choreografie přehlídky tak byla místy doslova nabitá energií, která se přelévala i mezi přihlížející…

… kterých stále přibývalo.

Někteří zvolili pohled shora z ochozu a nebylo jich málo.

A teď si vychutnejte pár záběrů – jak je vidět, myslelo se na mladé, dospívající, na budoucí maminky, muže i malé děti. V Centralu je zastoupena široká škála značek, a tak není problém si vybrat svůj styl.

Největší ohlas sklidila tato dvojice. Poslala nám vzdušný polibek, kterým se s vámi tentokrát loučíme. Budeme se těšit příště!

P. S. A víte, jak to bylo s tím sv. Martinem? Přijel hned druhý den, ale to už jsme mohli být schovaní v teple domova nebo třeba zachumlaní v nějakém novém modelu z přehlídky.

Text a foto ©kccdevelopment

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..