BALEA NÁS BAVÍ

BALEA NÁS BAVÍ

Na kosmetiku může mít každý z nás různé nároky. Vybíráme si ji podle typu pokožky, věku, ale i zajímavého balení, reklamy nebo třeba aktuálních finančních možností. Někdy jsme ochotni udělat kompromis, z některých požadavků ale neslevíme ani za nic. Hledáme zkrátka tu, která bude splňovat pět „P“. Která jsou ta naše?

Prověřená

Balea není na českém trhu žádným nováčkem. V příštím roce tomu bude 20 let, kdy se poprvé objevila v síti drogerií dm. V Německu se představila dokonce už v roce 1995. Získala si přízeň zákazníků v mnoha evropských zemích a v současnosti bychom ji mohli označit za stálici, se kterou při nákupu kosmetiky počítáme.

Pečující

Balea nezapomíná ani na ty, kteří potřebují speciální péči. Právě naopak. Nabízí ucelené kosmetické řady, se kterými je každodenní péče o citlivou pokožku a problematickou pleť opět o něco snadnější.

Překvapivá

Limitované edice nabídnou vždy nějaké to překvápko. Třeba lenochoda. To v koupelně každý nemá. Balea nás zkrátka baví.

Půvabná

Kdo si kosmetické přípravky rád vystavuje, nemusí se za Baleu v žádném případě stydět. Design značky je rok od roku propracovanější a některé obaly jsou přímo k nakousnutí. O vůních ani nemluvě… Schválně: kolikrát jste měli chuť ochutnat třeba čokoládový sprcháč?

Pro každého

Balea postupně rozšiřovala svou škálu produktů a dnes si z nich vybere opravdu každý. Nezapomíná na malé děti, dospívající a na své si přijdou i muži. Pro každého znamená také cenovou dostupnost, která je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti této kosmetiky.

Náš malý facebookový průzkum mezi kamarádkami prozradil, u kterých produktů nesáhnete vedle. Obliba sprchových gelů asi nepřekvapí, právě jimi a dále pěnami do koupele totiž značka začínala – její název Balea znamená v překladu lázeň.

Jaké výrobky zn. Balea byste doporučily?

Barbora K. (37 let, zdravotnice): Měsíčkovou vazelínu, protože výborně promašťuje a příjemně voní. Doporučuji ji na suchou ekzematickou pokožku.

Petra R. (31 let, mateřská dovolená): Jejich růžová voda na obličej ve spreji je parádní na léto, krásně voní a osvěží unavenou pleť.

Eva H. (34 let, informační specialistka): Balzám na ruce s heřmánkem. Úplně božsky voní. Pokožka je jemňoučká, zároveň není mastná. A taky MED Ultra Sensitive pleťový krém Q10, bez parfému – skvěle se vstřebává. Mám citlivou smíšenou pokožku a jsem spokojená.

Míša Š. (27 let, veterinární sestra):Sprchové gely – nevysušují pokožku jako ostatní sprcháče a mají limitované edice, které krásně voní a navíc jsou levné.

Simona J. (36 let, sekretářka MF ČR): Žlučové mýdlo… je super na všechny mastné fleky.

Eva V. (37 let, učitelka na základní škole): Můžu doporučit vše pro suchou a citlivou pleť – pleťová voda mandle a růže, stejně tak mycí krém a micelární voda. Vyzkoušeno, používáno delší dobu. Naprosto mi vyhovují.

Lenka B. (31 let, manažerka interní komunikace): Sprcháče… pro velký výběr a skvělé vůně. Potom lak na vlasy a tužidlo – vyhovují mi vůní, kvalitou i cenou.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..