Párty v CCC se vydařila

Párty v CCC se vydařila

Pátek třináctého v kalendáři neslibuje obvykle nic dobrého. Ten letošní říjnový byl ovšem jednou z mála výjimek. Na podzimní nákupní párty, kterou na tento den připravila síť prodejen CCC, totiž žádné nepříjemnosti nehrozily. A my jsme tam proto nemohli chybět. Chcete vědět, jak to na takové párty vypadá?

Každá správná párty začíná pozvánkou. Získat ji nebylo nic těžkého, stačila registrace na webových stránkách, stáhnutí a vytištění pozvánky z e-mailu, nebo její uložení v mobilu. U vchodu už pak čekaly milé hostesky, které vítaly příchozí návštěvníky. Hned za vchodem roztáčel svůj mixážní pult sympatický diskžokej, který akci moderoval a upozorňoval na zajímavé soutěže.

Po vstupu čekalo na nakupující příjemné občerstvení: něco tekutého i sladkého na doplnění energie. Nákupy jsou totiž někdy docela fuška. A kdo přijel autem, mohl si během nakupování místo Frisca dopřát nealko – minerálku Korunní nebo dobrou kávu Nescafé Azera.

Kladenská prodejna v Centralu se začala rychle plnit, takže šup šup nějaká ta fotka a honem do víru dalších nabídek.

Jedním z partnerů akce byla francouzská rostlinná kosmetika Yves Rocher. Její zástupci připravili dárky k nákupu, ale také možnost nechat se nalíčit od profesionálních vizážistek.

A bylo opravdu z čeho vybírat… Kosmetické palety a rtěnky podzimními barvami jen hrály.

Nakupovali malí i velcí. Největším lákadlem byla sleva 20 % na nákup nové kolekce.

Nabídka pro dámy…

… ale samozřejmě i pány je v CCC bohatá.

Každý si může vybrat podle svého stylu i ceny, kterou je ochoten zaplatit. Věděli jste, že zkratka CCC pochází z polštiny a znamená cena dělá divy (Cena Czyni Cuda)?

Statečné prodavačky úspěšně likvidovaly fronty u pokladen a nakupující odcházeli spokojení. Ti, kteří si „přišli pro víc“ – jak zní aktuální motto podzimní kampaně – si z nákupní párty mohli odnést dobrý pocit z výhodného nákupu, drobné i větší dárky a samozřejmě nějaký ten módní kousek: boty, kabelky, tašky, batohy… Tak kde se uvidíme příště?

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..