NA SNÍDANI S…

NA SNÍDANI S…

Jak vypadá můj běžný pracovní den

Ráno vyřídím e-maily, pak následuje pravidelná obchůzka centra, při které kontroluji technický stav budovy, nutné opravy, úklid a ostrahu centra, zda nájemci otevírají včas a neporušují interní provozní řád. Následují schůzky s dodavateli, nájemci a externími partnery, při kterých domlouváme akce centra, obchodní podmínky, nově otevírané jednotky, budoucí spolupráci, zakázky v rámci oprav, údržby a běžného provozu centra.

Na starosti mám také krátkodobé pronájmy, vyjednávání prodloužení smluv, přípravy budgetů, reporting vedení centra i například dárkové poukázky. Během dne vyřizuji vše, co je třeba, někdy jsem skoro celý den v kanceláři, jindy se nezastavím a běhám ze schůzky na schůzku, od nájemce k nájemci. Na správě centra nikdy není nuda.

Ideální volný den strávím…

… se svými blízkými v přírodě, na zahradě nebo u zvířat.

Co musím mít vždy v kabelce

Mobil, klíče a doklady.

Jaký podzimní trend si nenechám ujít

Asi mě nenechá chladnou nová kolekce od Bati. Kromě bot v ní samozřejmě nechybí kabelky a další doplňky, které k sobě vždy pěkně ladí.

Kabelka Baťa, 999 Kč

Na co dobrého bych vás v Centralu pozvala

Určitě na pizzu nebo dobré denní menu do restaurace Pizza Coloseum. Nabídka je u nás ale pestrá, řekla bych, že si vybere každý. Ráda zajdu na kávu do Cafe Infinity nebo na dobrou bagetu z Bageterie Boulevard.

Na jakou z nejbližších akcí se nejvíce těším

Z mnoha říjnových akcí vyberu žhavou novinku. Připravujeme hru s názvem ROZBIJ TREZOR. Od 13. 10. budeme hrát každý den o 5 000 Kč v poukázkách. Pokud se trezor v daný den „neotevře“, navyšujeme vklad o dalších 5 000 Kč.

Snídali jsme s Anetou Kottovou, 

zástupkyní ředitelky Central Kladno

©crestyl, foto: www.bata.cz

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..