5 STYLOVÝCH LETNÍCH ÚČESŮ

5 STYLOVÝCH LETNÍCH ÚČESŮ

Léto, prázdniny, čas dovolených, to přece přímo vybízí k rozverným účesům, které si přes rok kvůli času nebo práci zkrátka nemůžeme dovolit. Vraťte se na chvíli do dětských let, kdy jste si zaplétaly copánky a vyhrajte si s letními originálními účesy, které jsou nejen efektní, ale hlavně vydrží téměř cokoli! S některými můžete sportovat, dokonce si užívat do sytosti vodní hrátky a váš účes zůstane neporušený i několik dní. A skvělá věc? Rozhodně to není nic těžkého a účesy zvládne opravdu každý? Jste připraveni na dávku letní inspirace?

1. NÁVRAT DO DĚTSKÝCH LET

Vraťte se do bezstarostných let, kdy jste si užívaly prázdniny, běhaly po venku a pletly si čelenky z kopretin a vyzkoušejte tento jednoduchý účes. Budete potřebovat žehličku a dvě malé průhledné gumičky. Učesejte si pěšinku na prostředek, před každým žehledním nezapomeňte na ochranný sprej proti teplu a vlasy vyžehlete žehličkou do hladka. Pramínky lemující obličej zapleťte do jednoduchých pletených copů a zajistěte neviditelnou gumičkou. Nezapomeňte vše zafixovat sprejem a můžete vyrazit. Jednoduchý, ale nesutečně zábavný účes máte za pár minut hotový!

2. PRYČ S POLETUJÍCÍMI PRAMENY

Bojujete s poletujícími prameny vlasů a obyčejný culík vás nudí? Pokud máte hodně dlouhé vlasy, tento účes je pro vás jako dělaný. Nastříkejte si do vlasů sprej s mořskou solí, který jim dodá texturu, pokud jsou vaše vlasy rovné, můžete pár pramínků natočit na tenkou kulmu. Vlasy spleťte do rybího copu a pak jen cop zamotejte kolem hlavy. Připevněte pinetkami, zafixujte lakem a můžete vyrazit. Pokud vaše vlasy nejsou tak dlouhé, udělejte si copy dva a každý připněte směrem vzhůru na opačnou stranu.

3. FESTIVALOVÝ LOOK

Chystáte se na letní festival, kde budete spát ve stanu a na nějaké složité účesy se stylingovými nástroji rozhodně nebude prostor? Nastříkejte do vlasů stylingový sprej pro texturu vlasů, díky kterému cop nebude povolovat a vše zůstane na svém míste. Pak zapleťte rybí cop, prsty trochu povolte a vytáhněte ledabyle pár pramínků. Účes bude působit přirozeným dojmem. A pokud se chcete vyparádit, dejte si do vlasů květinovou čelenku nebo jen připněte jednu květinu na bok.

4. BOXERSKÉ COPÁNKY

Chcete si užít léto, bazén, moře a nestarat se přitom o to, jak váš účes vypadá? V tom případě si zamilujete boxerské copánky. V tomto případě poproste kamarádku, pokud nejste příliš zručné a nechte si zaplést dva francouzské copy. Vlasy ještě před zaplétání ošetřete vlasovým olejem, nebo jiným pečujícím přípravkem, udělejte pěšinku uprostřed a nechte si zaplést dva francouzské copy. Upevněte je malými gumičkami a užívejte si léta, tenton účes totiž vydrží i několik dní!

5. RYCHLÝ MOŘSKÝ ÚČES

Přišly jste právě od moře a vaše vlasy jsou díky soli vlnité a působí neučesaným dojmem? Pokud nestíháte a musíte pospíchat na večeři, nezoufejte. Nemusíte si vlasy hned mýt, vytvořte si ledabylý a uvolněný účes s pomocí copánků. Na vlasy nastříkejte kondicionér ve spreji, učešte si pěšinku na stranu, dejte si bokem přední prameny a vlasy stáhněte do volného copu. Z předního pramene upleťte copánek  a konec přidejte k culíku. Čím rozcuchanějším dojmem bude účes působit, tím lépe.

@Pinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..