PLAVKY PRO KAŽDÝ TYP POSTAVY

PLAVKY PRO KAŽDÝ TYP POSTAVY

 

Čeká vás ta pravá letní dovolená u moře? Spousta žen se místo těšení na ní dlouhé týdny stresuje, že bude muset odhodit svršky a ukázat své křivky v plavkách. Drží nesmyslné diety a dovolená je pak pro ně akorát stres, ne zasloužený relax. Zapomeňte na své komplexy a oblékněte své křivky do perfektně padnoucích plavek. Každá postava totiž může v plavkách vypadat skvěle, stačí pro ni najít jen to pravé. Připravili jsme pro vás velký plavkový speciál, kde najdete ideální plavky pro každý typ postavy.

 

 

 

 

1. VÝRAZNÉ BOKY A STEHNA

 

 

Kdo: Máte širší boky a silnější stehna, ale úzká ramena a menší hrudník? V tom případě jste klasický příklad tzv. hrušky, stejně jako Beyonce nebo třeba Jenifer Lopez.

 

 

To pravé pro vás: Hlavním klíčem je vyvážit vaše proporce a vytvořit iluzi ideálního tvaru, který nejvíc lahodí lidskému oku – přesýpacím hodinám. Rozhodně sáhněte po dvoubarevných plavkách, tmavém a jednobarevném spodním dílu a naopak výrazném vrchním dílu. Díky tomu bude přesunete veškerou pozornost k dekoltu a problematičtějšího zadečku si nikdo nevšimne. Skvěle fungují i plavky s krákou sukýnkou, rozhodně se ale vyhněte veškerému řasení a vybírejte jednoduché a hladké kousky.

 

 

 

 

2. VELKÝ HRUDNÍK

 

 

Kdo: Byla k vám příroda v horních partiích štědrá a naopak boky máte v poměru ke hrudníku útlejší? Jste na tom stejně jako Katy Perry nebo Jitka Čvančarová.

 

 

To pravé pro vás: Rozhodně budete potřebovat silnější podporu, takže rovnou zapomeňte na trojúhelníčkové plavky a sáhněte po vytvarovaných košíčcích s širšími ramínky, které udrží vše na svém místě i při těch nejdivočejších vodních hrátkách. Spoustu obchodů už nabízí košíčky i u plavek větší velikosti, než je D.

 

 

 

 

3. MALÝ HRUDNÍK

 

 

Kdo: Máte menší hrudník a košíčky velikosti A nebo B jako Kate Hudson?

 

 

To pravé pro vás: Menší hrudník nepotřebuje tolik podpory, takže se můžete pořádně vyřádit. Slušet vám bude horní díl hýřící všemi barvami, volánky, netradiční košíčky, vy si zkrátka můžete dovolit téměř vše. Lichotivé jsou trojúhelníkové plavky, které vytvářejí iluzi křivek, sáhněte po těch s výztuží, umí s dekoltem zázraky.

 

 

 

 

4. ATLETICKÁ POSTAVA

 

 

Kdo: Pokud nemáte křivky a vaše silueta je spíše rovná, máte chlapecký typ postavy. Podobně jsou na tom Cameron Diaz nebo Jennifer Aniston.

 

 

To pravé pro vás: Stejně jako u postavy s malým hrudníkem, se můžete klidně pustit do výrazných vzorů, pestrých barev, volánků, mašliček a dalších zajímavých prvků, k tomu si ale tuhle parádu můžete dovolit i na spodním díle plavek. Vše, co působí ženským dojmem, je pro vás sázka na jistotu, která vám bude slušet. Perfektní jsou plavky s vysokým pasem, které ho opticky krásně definují.

 

 

 

 

5. VĚTŠÍ BŘÍŠKO

 

 

Kdo: Vaše postava trochu připomíná jablíčka a nejproblematičtější část je právě na břichu.

 

 

To pravé pro vás: Nejlépe vám padnou jednodílné plavky s jemným řasením právě v oblasti bříška, které problémové místo krásně zakryje a vytvaruje. Pokud se chcete trochu víc opálit, vsaďte na dvoudílné plavky s vysokým pasem, které bříško schovají a vy se budete cítit sebevědoměji.

 

 

Tak co, máte své plavky vybrané? Přijďte se podívat k nám do Central Kladno a ulovte své vysněné plavky, spoustu kousků je navíc teď ve slevách, tak na nic nečekejte.

 

 

@Pinterest

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..