TIPY NA DOKONALOU ZAHRADNÍ PARTY

TIPY NA DOKONALOU ZAHRADNÍ PARTY

Léto je časem, kdy více než jindy, pořádáme letní párty na zahradě, slavíme narozeniny, svátky nebo se jen tak setkáváme s přáteli. A právě zahradní párty může být příležitostí, jak si vyhrát s dekoracemi a dodat každému setkání s přáteli jedinečnou atmosféru. Máme pro vás několik tipů na jednoduché dekorace, které dodají vaší terase šťávu a vaše hosty budou bavit.

VLAJEČKY

Tenhle trend k nám pronikl z Ameriky, kde jsou samozřejmě v párty výzdobě mnohem dále než my. U nás už se používají vlaječky na svatbách, ale proč je nevyužít i doma? Jejich výroba je opravdu jednoduchá a můžete do ní zapojit i děti. Vlaječkovou girlandu můžete vyrobit z papíru, ale pokud chcete trvalejší záležitost, doporučujeme sednout ke stroji a vlaječky udělat látkové. Stačí vám na to zbytky látek, krejčovské nůžky a troška šikovnosti.

LAMPIONKY

Každý máte určitě doma vánoční řetěz na stromeček. Využít ho můžete i v létě. Svítící dekorace patří k nekrásnějším ozdobám zahradní párty a večer dodá potřebnou romantiku. Pokud nechcete, aby to u vás doma působilo vánočně, přidejte k řetězu košíčky na muffiny, do kterých uděláte dírku, kterou prostrčíte jednotlivá světýlka. A super lampiónkový řetěz je na světě.

KVĚTINY

Nemusíte mít doma pugety růží, ani drahé tulipány, stačí, když se rozhlédnete po zahradě, nebo louce a natrháte ty správné krásky, které ozdobí každou vázičku. Pokud si chcete ještě více pohrát, dejte květiny do netradičních nádob, jako jsou konve na vodu, vědra, bandasky nebo jen do obyčejných zavařovacích sklenic ozdobených stužkou.

FOTKY

Pokud pořádáte narozeninovou párty, nadělte oslavenci speciální dárek. Projděte fotoalba a vyberte fotky z dětství, z rodinných oslav nebo momentky z rodinného života. A pak stačí je pověsit na provázky, paletu, nebo dát do rámečku. Můžete k nim dát i vzkazy, nebo popisky, z jaké události fotka pochází. Pro hosty to bude příjemné zpestření oslavy.

@Pinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..