7 TIPŮ JAK SI UŽÍT PIKNIK V PŘÍRODĚ

7 TIPŮ JAK SI UŽÍT PIKNIK V PŘÍRODĚ

Jaro už opravdu dorazilo i do Čech. A rovnou nám servíruje skoro letní teploty. Každého to v posledních dnech táhne ven a chce trávit co nejvíce času v přírodě. Co tedy zkusit jarní piknik? Máme pro vás několik tipů, jak si ho opravdu zpříjemnit!

1. Pojměte událost jako slavnostní. Tím úplně nemáme na mysli, abyste šli do parku ve velké večerní, ale spíš, abyste si z piknikování udělali hezkou událost. Pozvěte přátele, připravte dostatek jídla a pití. Nezapomeňte na zábavu.

2. Najděte perfektní místo. Pokud ho máte vyhlídnuté už pěkných pár měsíců, skvělé, ale pokud stále hledáte, zkuste se poptat kamarádů, googlete nebo se rozhlížejte kolem sebe při večerním běhání.

3. Vybavte se. Mějte s sebou dostatečně velkou deku, můžete vzít i nějaké polštářky, sedáky. Velký výběr má například Tchibo. Na skladován a úpravu potravin je pak přeborníkem Tescoma, kde najdete jak potřeby na grilování, tak ale i praktické džbány, sklenky s víčky a brčky, nebo jehlice na špízy.

4. Mějte dostatek pití. A ledu. Skvělé jsou chladící tašky, kam dáte nejenom pití, ale i maso na gril. Nezapomeňte otvírák na víno. A vůbec nejlepší je rozložit tábor blízko nějaké hospůdky a chodit si pro právě natočené orosené pivo.

5. Jaké vybrat jídlo? Ideální je si vše připravit doma. Skvělé jsou třeba špízy, sýry, sendviče a jednohubky.

6. Z nezbytností je super mít s sebou antibakteriální gel, opalovací krém a pokrývku hlavy. Pokud se ráno nechystáte do práce a rozhodnete se strávit na pikniku příjemný večer, bude se vám hodit nějaké přenosné led světlo a taky repelent proti otravným komárům, kteří se k svítícímu bodu budou stahovat.

7. Určitě přibalte hru. Skvělý je pétanque, Activity, líný tenis nebo badminton.

@Pinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..