6 TIPŮ NA POHODLNÉ LETNÍ BOTY

6 TIPŮ NA POHODLNÉ LETNÍ BOTY

Léto se konečně blíží! Co to pro nás ženy znamená? No přece ideální čas na nákup nových letních sandálků. Určitě už se vám stalo, že jste oblékly ty dokonalé letní šatičky a k nim své vysněné sandálky na vražedném podpatku v domnění, jak sexy budete na svého muže působit. Po pár minutách jste ale litovaly, že jste raději nevyrazily v teniskách. Tak s tím je toto léto konec? Návrháři k nám konečně byli shovívaví a místo nekonečně dlouhých a tenkých podpatků přišli s něčím mnohem víc pohodlnějším, ale rozhodně ne méně sexy. Toto léto jsou v kurzu nižší a hlavně mnohem hrubší podpatky, na kterých zvládnete romantickou procházku po promenádě, ale i taneček do brzkých ranních hodin na baru.

Vydali jsme se na průzkum obchodů a vybrali ty nejroztomilejší páry, ve kterých toto léto rozhodně zazáříte. A jak takové sandálky na širokém podpatku nosit? Nebudeme vám to popisovat, raději se podívejte do naší galerie a načerpejte inspiraci. Nebojte se kontrastů, klidně k nim v chladnějších letních dnech obujte džíny nebo pánské kalhoty, s růžovými sandálky to bude působit velmi žensky a rafinovaně. A nebo si zahrajte na holčičku od hlavy až po paty a oblékněte něžnou sukni a lehký letní top.

Vstupte do prvních letních dnů pohodlným krokem a mějte se krásně! A nezapomeňte nám napsat, které sandálky vás uchvátily nejvíc.

@Pinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..