5 VĚCÍ, KTERÉ MÁ KAŽDÁ STYLOVÁ ŽENA V LOŽNICI

Určitě ten typ ženy všichni znáte. Je pokaždé dokonale upravené, vypadá elegantně i v teplákách, nikdy jí z účesy netrčí vlasy všemi směry, její make-up je vždy perfektní a když k ní přijdete na návštěvu, spadne vám brada. Nemusí mít vše podle posledních trendů, ale její domov má něco navíc a pokaždé si i ní připadáte jako v hotelovém pokoji. Jak to ta žena dělá? Podívali jsme se jí do ložnice a našli tam 6 věcí, díky kterým je její domov, díky kterým působí její domov vždy luxusním dojmem. Inspirujte se jednoduchými tipy a proměňte svou ložnici v luxusní oázu klidu.

1. ZÁSOBA POLŠTÁŘŮ


Máte v ložnici dva polštáře, na kterých spíte a to vám stačí? Jistě, pro spánek určitě, pro útulný a luxusně vypadající domov, ale nikoli. Pořiďte si několik velikostí polštářů, různé povlaky a každé ráno po probuzení ustelte své království a naaranžujte polštáře. Uvidíte, jak moc vaše ložnice díky takové maličkosti prokoukne.

2. HOLČIČÍ MÍSTO


Vytvořte si v ložnici ryze dámské místo. Ideálně na komodu postavte dekarotivní podnos a vyskládejte na něj sbírku svých parfémů nebo šperků. Nejenže budete mít vše na jednom místě, ale taková kombinace působí velmi luxusním dojmem. A to je přesně to, čeho chceme v našich ložnicích dosáhnout, ne?

3. PŘIDEJTE PŘEHOZ


Rozležené peřiny, i ty ustlané nejsou nikdy nic moc. Dopřejte své posteli něco navíc a pořiďte ji přehoz nebo velký pléd. Ráno není nic snazšího, než ho přehodit přes peřiny, urovnat polštáře a je hotovo. Nejsnadnější způsob, jak mít v ložnici během pár vteřin uklizeno.

4. ČERSTVÉ KVĚTINY


Žádný pokoj není kompletní bez čerstvých květin. Je to přesně ten prvek, který rozzáří každou domácnost a který mají všechny ty dokonalé dámy vždy připravené. Udělejte si z toho takovou svou rutinu a čas od času si dopřejte trochu té voňavé krásy jen tak, pro radost, samy pro sebe!

5. NOČNÍ STOLEK


Ne, noční stolek neslouží jen k tomu, abyste na něj večer odložili brýle a mobil. Noční stolek může udělat spoustu parády, postavte na něj krásnou lampičku, pod ní několik knih, přidejte vonnou svíčku a něco, co vám každé ráno vykouzlí úsměv na tváři. Ať už je to fotka vašich dětí, nebo motivační citát v rámečku, či porcelánová figurka po babičce.

@Pinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..