TRENDY JARA? BAREVNÉ VLASY!

TRENDY JARA? BAREVNÉ VLASY!

Venku to sice na žádné jaro tento týden nevypadá, u nás v redakci se ho ale snažíme přivolat všemi možnými způsoby. Jarní outfity už jsme všichni proleželi s pořádnou chřipkou, teď je na čase přivolat sluneční paprsky jinak. Víte, co bude letos tím největším trendem? Kromě stylových volánů, růžové barvy úplně na všem a výšivkám to bude další výrazný doplněk – barevné vlasy! Ano, slyšíte správně, pastelové růžové, lila, modré, nebo třeba stříbrné – letos se můžete pořádně odvázat. A skvělá zpráva, už dávno to není záležitost na několik dalších měsíců, kosmetické firmy konečně pochopily, že my ženy často měníme názor a když nás jeden den přepadne nálada na růžové vlasy, další den už to může být úplně jinak.

Pokud jste blondýnky, máte vyhráno, měnit barvu vlasů můžete podle libosti, protože vám většina odstínů na vaše světlé vlasy krásně chytne. Pokud jste brunetka, světlejší barvy s vašimi kadeřemi nic neudělají, raději sáhněte po něčem tmavším a výraznějším.

Pokud je to vaše první experimentování s barvou a nechcete jen krátkodobou variantu, která vydrží do prvního umytí, raději se svěřte do rukou odborníků, kteří přesně ví, co vaše vlasy potřebují. Obzvlášť pokud je nutné kadeře nejdříve odbarvit, aby na nich barevná paráda chytla. Skvěle se o vás postarají například v Central Kladno v Perfekt Hair.

Jestli už nějaké zkušenosti máte, v drogeriích teď pořídíte kompletní sadu na barvení, s velkou novinkou přišla značka L’Oréal. Konečně už v drogeriích seženete vše od odbarvovací sadu, přes barvy v trendy odstínech až po jednorázové spreje, které vám v mžiku vykouzlí duhovou hřívu. Všechny produkty můžete sehnat například v drogerii dm.

Líbí se vám trend pastelových vlasů? Troufly byste si na něj?

@Pinterest

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..