JAK SI USPOŘÁDAT KABELKU

JAK SI USPOŘÁDAT KABELKU

Je už dlouho známo, že ženy milují velké kabelky, často si je kupují a ještě častěji nosí. Vlastně průměrná česká žena nosí 90% času velkou kabelku, do které se vejdou všechny nezbytnosti, hračky pro děti a malý nákup. Je nám jasné, že lásku k objemným taškám asi nezměníme a proto jsme se rozhodli sestavit pro vás malý návod, jak si takovou kabelku držet zorganizovanou. Protože není nic horšího, než když stojíte před domem, v jedné ruce deštník, v druhé vodítko se psem, kabelku plnou věcí a ty zatracené klíče nikde.

5 pravidel organizované kabelky:

 1. Noste jen to, co je opravdu nezbytné. Snažte si stanovit, co opravdu každý den potřebujete a používáte. Pokud si každý den s sebou berete korektor a doufáte, že si najdete čas upravit make up a pak k tomu nikdy nedojde, nemá asi cenu ho nosit.
 2. Základní věci, jako je peněženka, doklady, klíče, mějte v hlavní kapse. Drobnosti pak patří do menších kapsiček.
 3. Snažte se mít stále přehled o tom, co v kabelce máte.
 4. Pokud přehled nemáte, alespoň jednou týdně proberte celý obsah a zbytečnosti vyházejte.
 5. Pořiďte si několik taštiček a věci do nich rozdělte podle účelu. Nebude se vám pak v jedné kapse válet rtěnka, antibakteriální gel, pas, energetická tyčka a do toho všeho zamotaná sluchátka.

Co vám nesmí chybět? 

 • Make up taštička – sem patří všechny kosmetické položky. Doporučujeme si zakoupit od všeho cestovní balení, která mají třeba v dm drogerii. Ušetří vám místo i váhu, kterou každý den nosíte. Taky sem patří doplňky do vlasůgumičkya další nezbytnosti. Do kabelky dále doporučujeme mini balení suchého šamponu a antibakteriálního gelu. Abyste byly připravené na každou situaci, dejte si do kabelky i náplasti.
 • Penál – asi se budete divit, ale penál není jen pro děti. My doporučujeme do něj dát tužky, sluchátka a powerbanku.
 • Klíče – na ně je nejlepší výrazná klíčenka, popřípadě i s dlouho šňůrou, která je super, když je hledáte po celé kabelce.
 • Brýle – patří vždy do pouzdra! Stejně tak notebook, ochráníte ho tak proti případnému vylití nápoje do celé kabelky!
 • Skvělou vychytávkou může být i odchlupovací váleček, malý skládací seženete například v Lindexu.
 • Deštník – samozřejmě nejskladnější je skládací. Při nákupu si všímejte i toho, kolik váží.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..